Pronájem bytu 1+kk, 34,8 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bohunice

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1 + kk v osobním vlastnictví, nacházející se na ulici Švermova, v městské části Bohunice, v Brně. Jedná se o panelový objekt ve velmi dobrém stavu. Byt je plně vybavený a disponuje podlahovou plochou 28,1m² a užitnou plochou 34,8m². Nachází se ve 3. podlaží 8-podlažního objektu.

Byt je vhodný pro jednu osobu.
Měsíční nájemné činí 10.000 Kč včetně služeb + 1.000 Kč záloha na elektřinu. Kauce je majitelem požadována ve výši 10.000 Kč. Odměna RK 18.150 Kč včetně DPH.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:369458Plocha užitná:34.8
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:8
Podkategorie:

1 + kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:panelová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.