Prodej rodinného domu, 65 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Královo Pole

Ve výhradním zastoupení majitelů představuji k prodeji rodinný dům na ulici Myslínova, v brněnské městské části Královo Pole. Tento cihlový dům disponuje 2 pokoji a je přízemního typu. Stav objektu je velmi špatný a je určen k celkové rekonstrukci (spíše k demolici). Zastavěná plocha činí 104 m² a užitná plocha 65 m².

Nemovitost je samostatně napojena na elektřinu a plyn, na vodu přes sousední dům. Kanalizace je řešena jímkou.

Předmětem prodeje je také podíl na pozemku o velikosti 1/12 z celkové výměry 3.540 m2, což vychází na 295 m2.
Vzhledem k podílovému vlastnictví pozemků vázne na domě předkupní právo ostatních majitelů předmětných pozemků. To bude řešeno po podpisu kupní smlouvy a dům bude nabídnut ostatním majitelům.

Z důvodu spoluvlastnictví pozemku lze dům financovat pouze z vlastních zdrojů. Případně hypotečním úvěrem ale se zástavou na jiné nemovitosti.

Nechejte se inspirovat vizualizacemi projektu (mezi fotkami).

Uvedené výměry jsou pouze orientační.

Budu se na vás těšit při prohlídce tohoto domu.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:371593Plocha užitná:65
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:špatnýBudova:cihlová

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.