Pronájem rodinného domu, 42 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-jih

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízím k pronájmu rekreační objekt – chatu k celoročnímu užívání v Brně, v městské části Přízřenice. Chata má 2 podlaží, 3 pokoje, jídelnu, kuchyňský kout a koupelnu. Stav objektu je velmi dobrý, což zajišťuje pohodlné a příjemné bydlení. Zastavěná plocha činí 24 m² a užitná plocha je 42 m². Nemovitost disponuje částečným vybavením, které vám umožní okamžitě využívat veškeré potřebné vybavení a zařízení. K dispozici je také balkon o rozloze 5 m², kde si můžete užívat venkovního prostředí. K objektu náleží také jedno parkovací místo, které zajišťuje pohodlí a snadnost při parkování. Celková plocha parcely činí 24 m².

Tato nemovitost je ideálním místem pro ty, kteří hledají útulný a klidný prostor k bydlení či relaxaci a odpočinku.

Vytápění chaty může být řešeno plynovými přímotopy či elektrickými infrapanely.

Nájemné činí 9.000 Kč + spotřeba vody a elektřiny. Kauce 10.000 Kč.

Uvedené výměry jsou pouze orientační.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:374484Plocha užitná:42
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Jednotka:za měsíc
Stav objektu:velmi dobrýBudova:dřevěná

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.