Prodej rodinného domu, 176 m2, Lukovany

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

8 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Lukovany

Ve výhradním zastoupení majitelky vám představuji vícegenerační či víceúčelový rodinný dům v obci Lukovany v okresu Brno – venkov.
Dům disponuje samostatnými jednotkami:
- 3+1 o výměře 91 m2 v obyvatelném stavu, vytápění řešeno vlastním plynovým kotlem a krbovými kamny
- 2+1 o výměře 53 m2, která v roce 2022 prošla rozsáhlými opravami, k vytápění zde slouží plynový kotel či 3 klimatizační jednotky
- výměnek o výměře 33 m2 je určen k rekonstrukci.
Dům dále nabízí prostory bývalých chlívků a prostorné stodoly.

Celý dům je napojen na všechny inženýrské sítě, vodu je možno odebírat z vlastní kopané, 32 metrů hluboké studny nebo z obecního řádu. Od konce roku 2023 probíhal zkušební provoz napojení na kanalizaci, který nyní bude přecházet do běžného provozu.
Elektřina vedena převážně v mědi.
Obyvatelné části domu jsou zatepleny polystyrenem o šíři 12 – 20 cm.
Ohřev teplé vody zajišťují 4 fotovoltaické panely.

Uvedené výměry jsou pouze orientační.

Lukovany jsou obec v okresu Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Žije zde 653 obyvatel. Obec disponuje základní občanskou vybaveností jako je mateřská škola, obchod s potravinami a pohostinství. Nadstandardní občanskou vybaveností ve všech oblastech (zejména školství, zdravotnictví a sportu) disponuje 7 km vzdálená obec Zastávka u Brna.
Sousedními obcemi jsou Čučice, Zakřany, Vysoké Popovice, Ketkovice a Oslavany z okresu Brno-venkov a Rapotice a Sudice z okresu Třebíč (Kraj Vysočina).

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce pro majitele a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Číslo nabídky:384765Plocha užitná:176
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace, septik, jímka
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:DobrýTopení:lokální plynové
Budova:Smíšená

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.