O mně

Bydlím již několik let ve vinařské vesnici Dolní Dunajovice u Mikulova. Je to krásné místo obklopené vinohrady, ideální pro klidný život s rodinou. S manželem Markem máme dva syny a dceru. Miluji atmosféru při sklizni hroznů a celý proces výroby vína. Je to pro mě součást života ve vinařské vesnici, kde jsem doma.

 

Už od mládí mě bavila představa vlastního podnikání a svoboda kterou mi to dávalo. Ve dvaceti jsem se rozhodla k prvnímu kroku a začala jsem podnikat. Nedělám věci napůl a snažím se dosáhnout co nejlepších výsledků. Zároveň si uvědomuji důležitost týmové práce, proto jsem si zvolila společnost RE/MAX jednu z nejsilnějších značek na trhu s realitami. Je pro mě důležité se neustále vzdělávat, a to se mi v RE/MAXu dostává v nejvyšší kvalitě.

 

Jsem komunikativní a přátelská. S klienty si držím přátelský přístup založený na důvěře. Dobré vztahy a spokojenost zákazníků jsou pro mě klíčové. U realit mohu klientům pomáhat najít jejich vysněný domov. Uvědomuji si, jak důležité je mít vlastní bydlení a jak reality ovlivňují každodenní život lidí. Ráda Vám pomohu s tímto životním krokem!

 

Zajistím pro Vás komplexní servis zahrnující: oceňování nemovitostí, přípravu inzerátu a prezentaci na internetu, zprostředkování kontaktů s potencionálními kupujícími nebo prodávajícími a právní servis při transakci.

 

Spolehlivost, serióznost a diskrétnost jsou pro mě základ!

 

V případě zájmu o prodej či koupi nemovitosti se na mě neváhejte obrátit. Budu pro Vás ráda k dispozici se svými zkušenostmi a znalosti trhu. Zavolejte nebo pište, budu se těšit na spolupráci!

 

“Domov je místo, kde začíná náš příběh.“

 

 

Lenka Šomanová

Makléř

Certifikáty

195x200_RMX_Aukcni_specialista rmx-cms 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.