Prodej bytu 1+1, 52 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

V přímém zastoupení majitele vám nabízím možnost koupě, krásného investičního případně startovacího bytu na ulici Hlinky v Brně.

Bytová jednotka s dispozicí 1+1, a celkovou podlahovou plochou 52m2 se nachází ve vyvýšeném přízemí 4 podlažního historického domu, který je pro lokalitu Starého Brna typickým.

Velkou výhodou bytu, je jeho vzdušnost a velikost jednotlivých místností.

Dominantním prvkem kuchyně je středový ostrůvek, který umožní dostatek prostoru pro vaření i posezení s přáteli. Dále kuchyňská linka včetně vestavěné trouby a myčky. Druhá, hlavní obytná místnost, s výměrou přes 29m2, nabízí také dostatek místa jak pro odpočinek, tak i pro posezení. Díky svojí velikosti lze tuto místnost případně rozdělit na dva menší pokoje. Koupelna se sprchovým koutem a místem na pračku a komora, kde je umístěný plynový kotel se zásobníkem na teplou vodu.

Součástí prodeje je i sklepní kóje s výměrou cca 2,5m2.

Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje již zmíněný plynový kotel. Celkové měsíční náklady bytu jsou přibližně 5000,-kč. Průkaz energetické náročnosti budovy v tuto chvíli není k dispozici, proto uvádíme třídu G.

Velkým benefitem bytu, je jeho poloha v těsné blízkosti Mendlova náměstí, které je jedním z nejfrekventovanějších dopravních uzlů v Brně, a také brněnského výstaviště. Díky tomu, je byt velmi zajímavý jak z pohledu investice, tak i pro účel startovacího bydlení pro mladé rodiny.

Majitel si vyhrazuje právo, vybrat konečného zájemce, dle jím zvolených kritérií.

Uvedená kupní cena je včetně odměny RK a kompletního realitního servisu.

Více informací a sjednání termínu prohlídky, vám rád sdělím po telefonické domluvě, případě emailu.

Číslo nabídky:359766Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Podkategorie:

1+1

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

K realitám mě přivedl můj dlouholetý kamarád, který je zároveň majitelem kanceláře RE/MAX Delux, ve které v současné době působím. Jedním z hlavních principů realitní činnosti je i práce s lidmi, a to byl i ten hlavní důvod proč jsem si tento obor vybral!

 

Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný a myslím si o sobě, že se dokážu vcítit do druhých, abych dobře pochopil jejich potřeby a přání. Právě tento fakt mě ujišťuje v tom, že jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i po osobní stránce.

 

Doposud jsem podnikal v oboru dopravy a logistiky a založil svojí spediční firmu. Vím, že v tomto oboru jsem byl opravdu schopný. Reality pro mne byly ze začátku výzva, a nakonec se mi podařilo stát se jedním z Top makléřů sítě RE/MAX!

 

Každá nová zakázka, klient nebo nemovitost je pro mě motivací k tomu, být jeden z nejlepších ve svém oboru.

Lukáš Neumann

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb 100_percent certifikat makler roku III misto 2020 realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.