Prodej skladu, 1202 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Slatina

V přímém zastoupení majitele vám nabízíme možnost koupě komerčního objektu v Brně Slatině na ulici Hviezdoslavova.

Objekt se skládá z přízemí a patra. Přičemž každé z podlaží má možnost samostatného vstupu. Celková užitná plocha objektu je cca 330m2.

V přízemí domu se aktuálně nachází dílna, skladovací prostory, kuchyňka, sociální zařízení, sklep a kotelna. Následuje menší mezipatro se vstupní halou a schody do 1. patra. Zde najdeme kancelářské prostory, kuchyňku, sociální zařízení, a dílnu.
Samotný objekt je ve velmi dobrém technickém stavu.

Přibližně před 3 lety proběhla rozsáhlejší rekonstrukce v podobě výměny všech oken, kompletní výměna elektroinstalace, vody, topné soustavy a vystavění sádrokartonových příček mezi jednotlivými místnostmi. O vytápění celého objektu se starají dva nové plynové kotle. Ohřev vody pak řešen pomocí průtokových ohřívačů.

Budova stojí na pozemku p.č. 2952/5 v k.ú. Slatina, který je v současné době v majetku Statutárního města Brna s tím, že současný vlastník má jíž od města souhlas s odkupem části pozemku pod budovou. Tento pozemek je kompletně oplocený a současný vlastník jej využívá na základě platné nájemní smlouvy s městem. Aktuální výše měsíčního nájmu činí 12.696,-kč. Se souhlasem města, lze tento pozemek dále podnajmout a tím snížit náklady na nájemné.
Celkové měsíční náklady na provoz budovy činí 7.890,-kč Z toho 4.510,-kč jako zálohy na dodávku plynu, 3.180,-kč zálohy na elektřinu a 200,-kč jako záloha na vodné / stočné.

Hlavním benefitem budovy je její umístění a poloha v průmyslové zóně. Bezproblémový příjezd pro zásobování i kamionovou dopravu. Výborná dostupnost z dálnice D1 i do samotného centra města.
Průkaz energetické náročnosti v tuto chvíli není k dispozici, proto uvádíme třídu G.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat konečného zájemce dle jím zvolených kritérií.

Uvedená cena je včetně odměny RK a kompletního realitního servisu.

Více informací a sjednání termínu prohlídky vám rád sdělím po telefonické domluvě případně emailu.

Číslo nabídky:361331Plocha užitná:330
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

K realitám mě přivedl můj dlouholetý kamarád, který je zároveň majitelem kanceláře RE/MAX Delux, ve které v současné době působím. Jedním z hlavních principů realitní činnosti je i práce s lidmi, a to byl i ten hlavní důvod proč jsem si tento obor vybral!

 

Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný a myslím si o sobě, že se dokážu vcítit do druhých, abych dobře pochopil jejich potřeby a přání. Právě tento fakt mě ujišťuje v tom, že jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i po osobní stránce.

 

Doposud jsem podnikal v oboru dopravy a logistiky a založil svojí spediční firmu. Vím, že v tomto oboru jsem byl opravdu schopný. Reality pro mne byly ze začátku výzva, a nakonec se mi podařilo stát se jedním z Top makléřů sítě RE/MAX!

 

Každá nová zakázka, klient nebo nemovitost je pro mě motivací k tomu, být jeden z nejlepších ve svém oboru.

Lukáš Neumann

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb 100_percent certifikat makler roku III misto 2020 realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.