17_Delux podcast. K čemu je dobrý HOMESTAGING❓Zvedne prodejní cenu nemovitosti ❓A jak to provést❓

Rozhovor s Lidkou Francovou a Ondřejem Francem, specialisty na homestaging nemovitostí a Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jak na homestaging❓✅ Jak to funguje v praxi❓ A zajímavosti z trhu❗️

*omlouvám se za jenom dva microfony místo třech, bohužel nejsme ještě tak vybavení. Dále se omlouvám, že jsem při představení hostů jako první nejmenoval Lidku = moje faux pas, v tom spěchu jsem si to neuvědomil :) Promiň Lidko ;)

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Kdy je vhodný homestaging nemovitosti❓

✅ Kdy naopak homestaging vhodný není❓

✅ Jaký je rozdíl mezi fyzickým a digitálním stagingem❓

✅ Jak dlouho trvá nastejžování nemovitosti❓

✅ Kolik taková služba stojí❓

✅ O kolik % se dá zvednout hodnota nemovitosti pomocí stagingu❓

✅ Kolik museli makléři investovat do této služby❓

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

Video verse podcastu

 

Audio verse podcastu

14.6.2022

O mně

 

Jmenuji se Lukáš Trunkát, jsem certifikovaný realitní makléř a pro své klienty jsem připraven vyjednat vždy jen ty nejlepší podmínky ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí.

 

Realitní činnost je práce s lidmi, a to je jeden z důvodu proč jsem si tento obor vybral. Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný, dokážu se vcítit do druhých, pochopit jejich potřeby a přání. Díky tomu, jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i osobní stránce.

 

Své jméno jsem se rozhodl spojit s jednou z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Práce realitního makléře je mým koníčkem a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech... vše s jasným cílem - prodat Vaší nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Bc. Lukáš Trunkát

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk bronze Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.