🏡 19_Delux podcast 🔴 Speciál pro hypoteční poradce🔥 Kombinace financí a makléřiny ✅ Podnikání s RK💣

 
Krátký rozhovor s 👉 Ondřejem Francem, špičkovým finančním poradcem v businessu přes 16 let, 👉 Ivanem Přepechalem asistentem kanceláře a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jak se daří hypotečním a finančním poradcům jako realitním makléřům❓ Jaké jsou reálné zkušenosti finančníků v realitách❓ Proč spolupracovat s námi❓✅
 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

 
✅ Jaké je to přidat si další business pro fin. poradce do portfolia❓
✅ Zužitkujete své kontakty❓
✅ Dramatický pokles obchodů hypotečních makléřů❓
✅ Jaká je spolupráce s naší kanceláří❓
✅ Zkušenosti reálného hypotečního specialisty pana France❓
✅ Jaké budou Vaše případné začátky❓
✅ Je vhodná doba tyto dva business modely sloučit❓
 
Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️
 

Video verse podcastu

Audio verse podcastu

 
13.7.2022

O mně

 

Jmenuji se Lukáš Trunkát, jsem certifikovaný realitní makléř a pro své klienty jsem připraven vyjednat vždy jen ty nejlepší podmínky ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí.

 

Realitní činnost je práce s lidmi, a to je jeden z důvodu proč jsem si tento obor vybral. Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný, dokážu se vcítit do druhých, pochopit jejich potřeby a přání. Díky tomu, jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i osobní stránce.

 

Své jméno jsem se rozhodl spojit s jednou z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Práce realitního makléře je mým koníčkem a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech... vše s jasným cílem - prodat Vaší nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Bc. Lukáš Trunkát

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk bronze Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.