Daň z nemovitých věcí 2022 - formuláře

Daň z nemovitých věcí (případně její první splátku) na letošní rok je třeba zaplatit do 31. 5. 2022.

Koncem dubna začala Finanční správa rozesílat první obálky se složenkami pro úhradu daně z nemovitých věcí pro rok 2022. Kdo se přihlásil k zasílání údajů e-mailem, neměl by zapomenout kontrolovat svoji e-mailovou schránku. Pokud osoba vlastní datovou schránku, dostane všechny potřebné informace do ní. Daň je potřeba zaplatit do 31. 5. 2022.

Přihlásit se k zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí e-mailem lze prostřednictvím žádosti, která je dostupná ZDE. Po vyplnění žádosti je možné vytvořený PDF dokument odeslat buď poštou na příslušný finanční úřad, nebo podat datovou schránkou či prostřednictvím online finančního úřadu (portál MOJE daně, formát xml).   

28.5.2022

O mně

 

Jmenuji se Lukáš Trunkát, jsem certifikovaný realitní makléř a pro své klienty jsem připraven vyjednat vždy jen ty nejlepší podmínky ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí.

 

Realitní činnost je práce s lidmi, a to je jeden z důvodu proč jsem si tento obor vybral. Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný, dokážu se vcítit do druhých, pochopit jejich potřeby a přání. Díky tomu, jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i osobní stránce.

 

Své jméno jsem se rozhodl spojit s jednou z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Práce realitního makléře je mým koníčkem a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech... vše s jasným cílem - prodat Vaší nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Bc. Lukáš Trunkát

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk bronze Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.