🏡 23_Delux podcast 🔴 Když je majitel nemovitosti největší překážkou při prodeji❓Jaké jsou příklady❓✅

Rozhovor s 👉 Ladou Pekovou, zkušenou realitní makléřkou a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Kdy je majitel nemovitosti sám svoji překážkou při prodeji❓ Jak prodat a nakoupit co nejlépe a pochopit ekonomický cyklus❓

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Jak funguje ekonomický cyklus❓

✅ Jak správně nastavit cenu při prodeji nemovitosti❓

✅ Kdy si majitel nemovitosti sám sobě škodí při prodeji❓

✅ Jaké jsou reálné příklady, kdy si majitel sám uškodil❓

✅ Na co si dát pozor při prodeji❓

✅ Kdy jednat o slevě nemovitosti❓

✅ Vydělá ten, kdo dříve prodá anebo si má počkat❓

✅ A proč prodávat jedině exkluzivně❓

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

 

Video verse podcastu

Audioverse podcastu

3.8.2022

O mně

 

Jmenuji se Lukáš Trunkát, jsem certifikovaný realitní makléř a pro své klienty jsem připraven vyjednat vždy jen ty nejlepší podmínky ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí.

 

Realitní činnost je práce s lidmi, a to je jeden z důvodu proč jsem si tento obor vybral. Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný, dokážu se vcítit do druhých, pochopit jejich potřeby a přání. Díky tomu, jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i osobní stránce.

 

Své jméno jsem se rozhodl spojit s jednou z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Práce realitního makléře je mým koníčkem a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech... vše s jasným cílem - prodat Vaší nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Bc. Lukáš Trunkát

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk bronze Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.