Prodej činžovního domu, 884 m2, Šumperk
Nedostupné, nevolat

Šumperk

Hledáte skvělou investiční příležitost, jak zhodnotit své finance?

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím unikátní objekt činžovního domu, nacházející se na náměstí Míru v Šumperku.
Jedná se o čtyř podlažní částečně podsklepený objekt o celkové zastavěné ploše a nádvoří 562 m2.

Aktuálně je dům nachystán k celkové rekonstrukci, na kterou můžete současně použít již připravený projekt na vytvoření 12 bytových jednotek a 3 komerčních jednotek. Očekáváme vydání stavebního povolení v létě roku 2023. Toto vše již máte v ceně nemovitosti.

Klíčová investiční kritéria
Nejlukrativnější adresa v Šumperku
CPP obytná: 708,4 m2
CPP komerční: 176 m2
Stavební povolení léto 2023
Veškerá občanská vybavenost v okolí

V územním plánu je parcela na které nemovitost leží vedena jako plocha smíšeně obytná. Je zde tedy možné realizovat jak bytovou výstavbu, tak i celou řadu komerčních aktivit, popř. bydlení s podnikáním zkombinovat a vytvořit další obrovský potenciál investice.

Zaujala Vás tato nemovitost?

Číslo nabídky:361170Plocha užitná:884
Kategorie:

Nájemní domy (činžovní domy)

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:cihlová

O mně

 

Jmenuji se Lukáš Trunkát, jsem certifikovaný realitní makléř a pro své klienty jsem připraven vyjednat vždy jen ty nejlepší podmínky ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí.

 

Realitní činnost je práce s lidmi, a to je jeden z důvodu proč jsem si tento obor vybral. Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný, dokážu se vcítit do druhých, pochopit jejich potřeby a přání. Díky tomu, jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i osobní stránce.

 

Své jméno jsem se rozhodl spojit s jednou z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Práce realitního makléře je mým koníčkem a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech... vše s jasným cílem - prodat Vaší nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Bc. Lukáš Trunkát

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk bronze Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.