Prodej bytu 1+kk, 61 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Královo Pole

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti Vám nabízíme ke koupi atypický, podkrovní mezonetový byt o dispozici 1+kk a výměře 61 m2 s lodžií.

Mezonetový byt se nachází na ulici Svatopluka Čecha v Králově Poli a je situovaný v 7. a 8.NP bytového domu s výtahem, kde vznikl jako nová půdní vestavba v roce 2012.

Byt sestává, z vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelnou s vanou a toaletou. Po dřevěném schodišti se dostaneme do patra, kde najdeme ložnici a menší šatnu. Pro lepší orientaci v dispozici bytu si prosím prohlédněte přiložené půdorysy a 3D prohlídku bytu Matterport. Příjemným bonusem bytu je jeden pokoj navíc, se sníženou světlou výškou o výměře 22 m2, který je aktuálně využíván jako ložnice.
O komfortní bydlení a teplo domova se vám postará elektrický kotel.

Královo pole je vyhledávanou lokalitou s nespočtem možností pro využití volného času. V okolí nemovitosti je k dispozici veškerá občanská vybavenost, koupaliště Dobrák, poliklinika Dobrovského, perfektní dostupnost do centra Brna a mnoho dalšího.

Byt je v současné době užíván slušnými platícími nájemníky, kterým končí nájemní smlouva 31.7.2023.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta, je samozřejmostí a zdarma.

Číslo nabídky:363848Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:7Typ:

Prodej

Počet podlaží:8Podkategorie:

1 + kk

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:smíšenáVlastnictví:

osobní

O mně

 

Jmenuji se Lukáš Trunkát, jsem certifikovaný realitní makléř a pro své klienty jsem připraven vyjednat vždy jen ty nejlepší podmínky ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí.

 

Realitní činnost je práce s lidmi, a to je jeden z důvodu proč jsem si tento obor vybral. Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný, dokážu se vcítit do druhých, pochopit jejich potřeby a přání. Díky tomu, jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i osobní stránce.

 

Své jméno jsem se rozhodl spojit s jednou z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Práce realitního makléře je mým koníčkem a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech... vše s jasným cílem - prodat Vaší nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Bc. Lukáš Trunkát

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk bronze Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.