Prodej rodinného domu, 220 m2, Milotice
Nedostupné, nevolat

Milotice

Máte velkou rodinu a potřebujete prostorný dům? Chcete bydlet a podnikat na jednom místě a nebo hledáte vhodnou nemovitost pro realizaci investičního záměru?

Tak právě pro Vás jsem si ve výhradním zastoupení majitele připravil do prodeje rodinný dům s dvěmi bytovými jednotkami, komerčními prostory bývalého hostince, zahradou, garáží a stodolou.
Celková zastavěná plocha a nádvoří činí 739 m2.

V prvním nadzemním podlaží se nachází prostory bývalého hostince, které lze využít ke komerčním účelům, případně zde lze vybudovat další bytovou jednotku.
Ve druhém nadzemním podlaží se nachází byt 1+1, který byl vybudován při rekonstrukci v roce 2012. Další bytová jednotka o dispozici 3+1 se nachází ve dvorním traktu, na který se dostanete přes garáž. Na dvoře se dále nachází hospodářské stavení.
Nemovitost v roce 2012 prošla zásadní rekonstrukcí. Na domě byla udělána nová fasáda a v podkroví přední části domu byl vybudován byt 1+1.

Milotice jsou obec s širokou historií, kromě zámeckého areálu se zde nachází také barokní kostel Všech svatých, dále obec prolíná celá řada vyhledávaných cyklostezek. Mimo to jsou Milotice známy svou kulturou, každoročně se zde koná Národopisný festival kyjovského Dolňácka, se kterým je spojen proslulý košt vína v nedalekých Šidlenách. Kyjov je vzdálen cca 6 km a do Hodonína je to 13 km.

Zaujala Vás tato nemovitost? Tak mi zavolejte a domluvte si svůj čas prohlídky. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:370257Plocha užitná:220
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

O mně

 

Jmenuji se Lukáš Trunkát, jsem certifikovaný realitní makléř a pro své klienty jsem připraven vyjednat vždy jen ty nejlepší podmínky ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí.

 

Realitní činnost je práce s lidmi, a to je jeden z důvodu proč jsem si tento obor vybral. Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný, dokážu se vcítit do druhých, pochopit jejich potřeby a přání. Díky tomu, jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i osobní stránce.

 

Své jméno jsem se rozhodl spojit s jednou z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Práce realitního makléře je mým koníčkem a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech... vše s jasným cílem - prodat Vaší nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Bc. Lukáš Trunkát

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk bronze Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.