RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Makléř poradí a zařídí

Spolupráce s realitní kanceláří je prospěšná, ale není zadarmo. S realitní kanceláří by vše mělo proběhnout rychle a bezpečně. Samotný výběr vhodné realitní kanceláře není tak jednoduchý, protože realitek je spousta. Určitě si vyberte takovou, která se v dané oblasti vyzná, má dobré jméno a reference. Logicky nejčastější je výběr na základě doporučení vaší rodiny a přátel. V tomto článku se podíváme na to hlavní, co vám makléř dává – kvalifikovaně a poradí a všechno zařídí.

Základem je důvěra makléři

Když už si realitní kancelář nebo přímo makléře vyberete, měli byste mu důvěřovat. Ideální je mu kompletně svěřit prodej nemovitosti. Zajistí kvalitní fotografie, precizní popis, případně videoprohlídku. Bude místo vás nemovitost představovat zájemcům, sepíše potřebné smlouvy a celkově zajistí bezpečný a hladký průběh prodeje nemovitosti. Detaily spolupráce samozřejmě dohodnete úplně na začátku, podepíšete zprostředkovatelskou smlouvu, kde bude určena i odměna realitní kanceláře.

Neocenitelné rady

Když se budete o něčem rozhodovat, poradíte se s makléřem. Díky zkušenostem a nadhledu by vám měl dobře poradit. Podívá se na situaci zkušenýma očima, v pravou chvíli vytáhne podstatné otázky, poradí vám, na co se zaměřit, i jak se rozhodnout. Společně určíte optimální prodejní cenu. Toto realitní poradenství je tím nejdůležitějším, co spolupráce s makléřem přináší.

Vyřízení byrokracie od A až do Zet

Všechno co makléř vyřídit může, vyřídí. Když je potřeba, aby to vyřídil majitel, pak vám s vyřízením maximálně pomůže. Tím ušetříte spoustu času a starostí. Navíc máte jistotu, že se na nic nezapomene a že se všechny kroky dělají v takové posloupnosti, jak je to potřeba.

Mít na své straně schopného makléře je výhra, v případě kdy nemovitost prodáváte, nebo i kupujete.

15.3.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní kancelář Brno

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.