Prodej rodinného domu, 100 m2, Želešice
Nedostupné, nevolat

Želešice

Želešice je obec ležící v samotném srdci krásného a především klidného údolí Bobravy, v kraji vína, historie, sportovního i kulturního vyžití.

Rádi byste koupili dům, který vám dovolí realizovat si jej dle vašich vlastních představ?
Nebo investor hledající vhodnou a zajímavou investiční příležitost?

O obci Želešice se poprvé zmiňuje písemný záznam z roku 1228, což svědčí o její dlouhé historii, kterou úspěšně uchovává. Zachovala si typickou vesnickou architekturu, která dodnes odráží tradiční životní styl. Rozkládá se nedaleko města Modřice, na okraji Dyjsko-svrateckého úvalu. Žije zde přibližně 1 900 obyvatel.

A právě v obci Želešice mám pro vás připraven k prodeji rodinný dům, který v sobě nese kousek této historie.

Zastavěná plocha a nádvoří tvoří 218 m2, užitná plocha nemovitosti je 100 m2, z toho cca 55 m2 podlahová plocha.
Nemovitost disponuje dlouhou vstupní chodbou, kuchyňským koutem s jídelnou, obývacím pokojem s ložnicí, koupelnou a toaletou.
Na dvorní části jsou umístěny přístavky, ve kterých se nachází dílna a dřevník. Dům je z části podsklepen z části garáže, kterou lze projet přímo na dvůr.

Věřím, že oceníte polohu nemovitosti, protože je situována v klidné části obce.
Zapomenout nesmím na krásné klenbové stropy, které si zaslouží šetrnou rekonstrukci a nový nádech.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě.

Tato nemovitost je určená k rekonstrukci, ale rozhodně skrývá velký potenciál, je pouze na Vás, jak realizujete svůj sen o bydlení.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádím energetickou třídu G.
Míry uvedené v půdorysu jsou pouze orientační.

Přímo před domem se nachází Klapalův vodní mlýn, který stojí v centru obce na říčce Bobravě. Je chráněn jako nemovitá kulturní památka České republiky. Má řadu dochovaných prvků mlýnského provozu z několika stavebních etap.
Mlýn v letech 1887–1920 vlastnil Moritz Jarosch. Po založeném požáru roku 1922 byl výrazně přestavěn, získal nové zařízení, Francisovu turbínu a parní motor Adam. K roku 1930 byl jeho majitelem Augustýn Klapal.

Obec Želešice má přímou dostupnost do města Brna.
Jezdí zde pravidelné spoje každých 30 min: BUS 510 -> Modřice -> BUS 105 -> Želešice
Autem 9 minut do obchodního centra Olympia Brno a 9 minut autem k nájezdu na dálnici D1 (směr <-Praha, Ostrava->) a D2 (směr <-Brno, Bratislava->)
a 11 km autobusem na ÚAN Zvonařka.

Parkování v garáži v průjezdu rodinného domu.

Možnost financovat hypotečním úvěrem.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, volejte makléře nabídky.
RE/MAX Delux - Marek Lautrbach

Číslo nabídky:377370Plocha užitná:100
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:Před rekonstrukcíTopení:lokální plynové
Budova:SmíšenáDoprava:dálnice, silnice, autobus

O mně

Mým posláním je spojovat lidi a nemovitosti, zajistit pohodlný přechod do nového domova, ale především usnadnit Vám proces prodeje Vaší nemovitosti.

 

Ve svém každodenním úsilí se zavazuji k poskytování služeb s maximální profesionalitou, zodpovědností a péčí. Realitní práce pro mě není pouze povoláním, je mým koníčkem, zdrojem radosti a nových přátelství.

 

Můj přístup k realitnímu obchodu je nejen pracovat pro klienty, ale opravdu tu pro ně být. I v nepříznivých situacích jsem k dispozici, abych podpořil své klienty při každém náročném kroku v procesu, jakým prodej a nákup nemovitosti bez pochyby je. Spolehlivost a pracovitost jsou mé silné stránky. Jsem cílevědomý, seriózní a odhodlaný v tom, co dělám.

 

Díky přijetí do RE/MAX Delux, kde mám tu čest být po boku opravdových profesionálů v realitním oboru, se najednou otevřeli obrovské možnosti. A to nejen mně, ale hlavně mým klientům, kterým tak mohu zajistit téměř nekonečné množství marketingových nástrojů. 

 

Využití Home-Staging, tvorby video-prohlídek, spolupráce s top profesionálními fotografy, 2D a 3D půdorysy, propagaci na prestižních realitních portálech. Nedílnou součástí naší práce je práce na sociálních sítích, na kterých jsem aktivní, tvořím efektivní kampaně pro podporu samotné inzerce a také zacílení na ideální kupující.

 

To vše má jediný cíl - Dosáhnout pro vás maximální ceny za prodej nemovitosti a vaší úplné spokojenosti.

 

Své klienty nejen zastupuji, ale také poskytuji vedení a poradenství, abych pomohl dosáhnout jejich cílů. Vždy dávám do své práce vše, protože vím, že spokojenost mého klienta je mým úspěchem.

 Děkuji za důvěru, kterou mi svěřujete, a těším se na naši budoucí spolupráci.

 

"Všechny naše sny mohou být skutečností, pokud máme odvahu je vidět, víru je dosáhnout a odhodlání pracovat na jejich splnění."

Marek Lautrbach

Makléř

Certifikáty

195x200_RMX_Aukcni_specialista rmx-cms realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.