Prodej bytu 3+kk, 58 m2, Ždánice

Dostupné
Preview
PreviewPreview
  • 58 m2
  • 3 + kk
  • Ostatní
  • Balkón
  • Sklep
  • U lesa
  • U přírody

3 290 000 Kč

Energetický štítekG - Není vyhotoven

Galerie

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Půdorys

Popis

Byt s o dispozici 3+kk s lodžií i sklepem a nachází se v přízemí bytového revitalizovaného domu ve Ždánicích na ulici Padělky.
Jednotka prošla kompletní rekonstrukcí a je dispozičně řešena jako byt 3+kk.
Po vstupu vejdeme do obývacího pokoje, který je spojen s kuchyní. Kuchyňská linka je vybavena vestavnou troubou, varnou deskou i myčkou. Tato místnost disponuje oknem s výhledem do klidné ulice. Z obývací části vejdeme do většího pokoje s výměrou 16m2 a vstupem na lodžii. Menší pokoj má výměru 10m2. Oba pokoje jsou situovány na jih.
Toaleta s úložným prostorem je řešena samostatně. Menší koupelna je vybavena sprchovým koutem i umyvadlem a praktickým prostorem pro pračku se sušičkou.

Náklady na bydlení pro rodinu aktuálně pouhé 3 000,-/měsíc - včetně fondu oprav

Z městečka Ždánice se do Kyjova nebo Bučovic dostanete za pouhých 10minut. Brno je ve vzdálenosti asi 40 minut.

Pro více informací a sjednání prohlídky volejte na uvedené telefonní číslo.

Videoprohlídka

Lokalita

Ždánice leží v Jihomoravském kraji, v severozápadní části okresu Hodonín. Město se rozkládá ve zvlněné krajině na úpatí Ždánického lesa v nadmořské výšce 226 metrů. Obklopují je lesy, pole, sady a vinohrady.
Ve Ždánicích se stékají dva potoky - Trkmanka a Ždánický potok.

Ve středu města se nachází budova měšťanské školy (nynější Masarykova základní škola) postavená v letech 1928-30.

Ve Ždánicích je také Mateřská škola, Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže, který má svoji základnu pro letní dětské tábory v Haluzicích.                                                                                                                                                               

Velmi oblíbené jsou krojované hody konané v polovině října, Kateřinská zábava, zpívání u vánočního stromu a Štěpánský koncert v kostele.

Ždánická hvězdárna, která byla zbudována v polovině  70. let 20. století  pod vedením ing. Oldřicha Kotíka, v minulosti vyvíjela bohatou astronomickou a kulturní činnost. V současné době se pracuje na jejím znovuotevření.      

Nachází se tu fotbalové a hokejbalové hřiště, tenisové kurty, posilovna, u MZŠ je víceúčelové sportovní hřiště, sloužící nejen žákům, ale i veřejnosti,  moderní koupaliště.

K turistickým i cyklistickým výletům nás v každém ročním období přilákají krásy zdejšího lesa, který byl roku 1996 vyhlášen přírodním parkem, naučná stezka Ždánickým lesem i řada značených cyklostezek. Sportovní tradicí a lákadlem pro návštěvníky a turisty se stala Ždánická histokola - soutěžní přehlídka historických kol, do které se zapojuje každým rokem více milovníků historických kol, ať už z České republiky nebo ze zahraničí.  Řadu akcí zpestřují svým vystoupením  mažoretky.

Kontaktní formulář