Prodej RD o výměře 86 m2 po celkové opravě, Brno - Černovičky

Prodáno
Preview
PreviewPreview
 • 99 m2
 • 3+1
 • Ostatní
 • Sklep
 • Garáž

5 490 000 Kč

Energetický štítekG - Není vyhotoven

Popis nemovitosti

   REZERVOVÁNO

      Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti, vám nabízíme příležitost ke koupi opraveného rodinného domu v Brně Černovičkách, o dispozici 3+1 včetně nově zbudovaného sklepu, garáže, šatny a obytné půdy. Zastavěná plocha a nádvoří činí 99 m2 a obytná půda nám skýtá dalších 50 m2 přichystaných pro útulné bydlení. Dům je aktuálně nově opraven a je zde zhotovena chytrá příprava na využití dalšího stavebního potenciálu. Základy domu jsou poctivě podřezány, odizolovány proti vlhkosti a zesíleny, stejně jako obvodové zdivo, které je posíleno o 15cm zdiva pro případný další růst domu o další patro a případně podkroví. Současně je provedena dostatečná oprava celkového zateplení domu polystyrenem o síle 5 cm a také zhotovena nová fasáda. Součástí rozsáhlé opravy domu je elektrická energie rozvedena v mědi, vodovodní instalace, jak užitkové vody, tak odpadních vod je zhotovena v plastu. O teplo domova se postará elektrický kotel chytře umístěný v nově zbudovaném sklepě a rozvod tepla plastovým potrubím proudí do nových radiátorů.

     Další velmi podstatnou opravou prošla střecha domu, a to od nové krytiny Tondach, výměnou kontralatí, paropropustné zábrany a tepelná izolace půdy skelnou vatou. Hlavní krov je v dobrém stavu. Dům je Jižně orientován, a proto je část střechy možné osadit solárními panely, nebo ponechat střešní okna a počítat s menším výkonem těchto panelů vzhledem k menší ploše střechy. Dále je možné na domě ponechat celkový kamerový systém, který je rozvedený po celém obvodu nemovitosti. Celé přízemí domu má položenou keramickou dlažbu, a to i včetně garáže, která je vybavena novými vraty Hörmann s dálkovým ovládání a zcela unikátní možností přípravy pro moderní dobíjení vaše elektromobilu. Součástí celkové opravy domu je oprava samostatného WC a koupelny s vanou se samostatným sprchovým koutem. Komínové těleso je po revizi a připraveno váš domov zútulnit krásnými krbovými kamny a užít si zcela odlišné romantické chvíle při sledování hřejivých plamenů. Samozřejmostí a součástí opravy jsou vyměněny vstupní dveře za nové plastové.  Předzahrádka domu je oddělena moderním plotem a vyplněna bílými oblázky.

     Do domu máte připojeny všechny inženýrské sítě, jako elektrickou energii, plyn (aktuálně je nevyužit, ale není problém jej ihned začít používat), městský vodovod a kanalizaci. Dům je celkově velmi precizně opravený, nově vymalovaný a připravený bez dalších investic poskytnout velmi kvalitní a útulné bydlení. Potenciál na další růst této nemovitosti je zcela podpořený důmyslnou přípravou stavby na toto rozhodnutí a v jakém rozsahu, to už bude jen na vás a vaší nespoutané fantazii. Necelých 20 m od domu naleznete nově zbudované dětské hřiště s prolézačkami, zastřešeným pingpongovým stolem a tenisový kurt, či si jen zahrát fotbálek je zde samozřejmostí. Hřiště je uzamykatelné a určené jen pro obyvatele Černoviček.

     Parkování zde naleznete přímo u vašeho domu a ve vaší garáži. Vzhledem k umístění nemovitosti máte na dosah ucelenou a zcela komplexní občanskou vybavenost celé Slatiny od několika školek, škol, obchodních center, pracovních příležitostí od Černovických teras až po Zetor a mnohem více. A pokud se rozhodnete toulat po Brně, zastávka MHD je vzdálena 5 minut pěšky a trolejbus, či autobus vás do centra města dopraví do 15 minut, a to v pravidelných intervalech 8 minut. Samozřejmě výlety do přírody, třeba na Stránskou skálu, nebo na nedaleké Hády jsou jednou z dalších mnoha neomezených možností této lokality.

     Hledáte rodinný dům bez investic, za cenu bytu? Navíc s garáží, vlastním soukromí a současně navíc toužíte být součástí bližšího dění centra města Brna? Nenajdete lepší příležitost!

Přijděte se sami přesvědčit, že i toto je dnes možné. Neváhejte a napište si, či zavolejte o vaši individuální prohlídku nemovitosti.

 

Pavel Seidl

Home & Develop partner

777 534 536

pavel.seidl@re-max.cz

 

     V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Realitní kancelář REMAX Delux zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci Smlouvu kupní a Smlouvu o advokátní úschově.

 

Galerie nemovitosti

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kontaktní formulář

Potřebujete odhadnout cenu vaší nemovitosti?

Parametry nemovitosti

 • Číslo nabídky:

  374360

 • Plocha užitná:

  86

 • Kategorie:

  Domy a vily

 • Typ:

  Prodej

 • Počet podlaží:

  1

 • Plyn:

  plynovod

 • Jednotka:

  za nemovitost

 • Odpad:

  kanalizace

 • Voda:

  dálkový vodovod

 • Elektřina:

  230 V, 380 V

 • Stav objektu:

  velmi dobrý

 • Topení:

  ústřední elektrické

 • Budova:

  cihlová

 • Doprava:

  vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

Videoprohlídka nemovitosti

Matterport nemovitosti

Půdorys

Lokalita

Brno-Černovičky je městská část na východním okraji statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Slatina, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1919.

Image
Image
Image

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční
kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4.9%

23 310 Kč

Kontaktní formulář