Prodej rodinného domu, 99 m2, Ivanovice na Hané

Dostupné
Preview
 • 123 m2
 • Ostatní

2 990 000 Kč

Energetický štítekG - Není vyhotoven

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti, vám nabízíme příležitost ke koupi rodinného domu 3+1 o zastavěné ploše 123 m2 v Ivanovicích na Hané. V domě je aktuálně započata oprava, kde již byla vyměněna okna za plastová, vyměněny vstupní dveře za hliníkové, z uliční šíře i dvorního traktu je obvodové zdivo zatepleno 5 cm polystyrenem a natažena nová fasáda. V domě jsou zhotoveny omítky v pokojích, opraveny obě koupelny a toalety. Elektřina je nově natažena v mědi a je zde zajištěna možnost podružného měření na dvě možné nově zbudované bytové jednotky. Rozvody elektrické energie jsou ve stavu před revizí. Je nutno osadit a doplnit zásuvkové zakončení.
Střecha RD je původní a je určena dle velkého potenciálu k celkové opravě a k rozšíření o další obytné podkroví, minimálně na úroveň sousední stavby a následné propojení do přístavby. O teplo domova se postará plynový kotel a nový rozvod topného média v mědi. Všechny inženýrské sítě tedy máte přímo po ruce, elektřina, plyn a kanalizace je zavedena v domě. Vodu zde máte z vlastní studny. Na nemovitosti naleznete vydlážděný dvorek, kde společně s vaší fantazií jistě vymyslíte, jak si zde udělat svůj vytoužený kousek ráje na zemi. Dům je v současné stavu obyvatelný a lze tedy další dodělávky a další úpravy realizovat postupně.
Nemovitost je umístěna v klidné části obce v blízkém dosahu samotného centra města a vzhledem k jejímu umístění je vhodný k investici a následnému pronájmu k bydlení pracovníkům zaměstnaným v blízkých výrobních i nevýrobních společnostech sídlících jen pár minut od této adresy. Samozřejmostí je školka, škola, lékaři a všechna potřebná občanská vybavenost. V dojezdové vzdálenosti 30 minut máte Brno, Olomouc, Kroměříž, Prostějov a Vyškov, tedy ať se za prací, nákupy či zábavou vydáte kamkoliv, vždy to bude velmi snadné a přitom nemusíte bydlet ve velkoměstě.

Líbí se vám tato příležitost k velmi zajímavé investici? Neváhejte a dohodněte si svoji vlastní prohlídku.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.
Budete-li financovat nemovitost hypotečním úvěrem, rádi pro Vás zajistíme úvěr s nejvýhodnějšími podmínkami.

Těším se na setkání s Vámi!

Pavel Seidl
Home & Develop partner

Galerie

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Parametry

 • Číslo nabídky:

  376826

 • Plocha užitná:

  99

 • Kategorie:

  Domy a vily

 • Typ:

  Prodej

 • Počet podlaží:

  1

 • Plyn:

  plynovod

 • Jednotka:

  za nemovitost

 • Odpad:

  kanalizace

 • Stav objektu:

  V rekonstrukci

 • Budova:

  Smíšená

Kontaktní formulář

Potřebujete odhadnout cenu vaší nemovitosti?

Videoprohlídka

Matterport

Půdorys

Lokalita

Ivanovice na Hané jsou město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 8 km severovýchodně od města Vyškov na říčce Hané při dálnici D1 a železniční trati z Brna do Přerova. Žije zde přibližně 3 000 obyvatel. Součástí města je i vesnice Chvalkovice na Hané. Ivanovice na Hané jsou městem s bohatou historií.

Image
Image
Image

Kontaktní formulář