Prodej skladových a výrobních prostor - Lesná u Znojma

Dostupné
Preview
 • 7275 m2
 • Ostatní

22 000 000 Kč

Energetický štítekG - Není vyhotoven

Kontaktní formulář

Potřebujete odhadnout cenu vaši nemovitosti?

Výrobní a skladový objekt

 • Představuji vám k prodeji výrobní a skladovací haly v Lesné u Znojma, asi 12 minut jízdy od Znojma směr Vranov nad Dyjí.

 

 • Hraniční přechod do Rakouska Hatě pro nákladní automobily je vzdálen 25 kilometrů, přechody pro pěší a cyklisty jsou v Národním parku Podyjí a pro osobní automobily v Riegersburgu a v Retzu.

 

 • První část areálu, která je nabízena k prodeji a nachází se zde nachází výrobní hala č.2 (583 m2), ocelokolna č.1 (535 m2), tato je z 1/3 vyzděná, 2 sušárny o celkové kapacitě 200 m3 (lze využít také jako chladící boxy) a rozestavěná správní budova na ploše 211 m2, není kompletně vyklizen, nacházejí se zde ještě některé výrobní stroje. Druhá část areálu k prodeji jsou dvě propojené skladové haly č. 3 a č.4 s pozemkem o velikosti 2894 m2, z toho zastavěná plocha hal je 941 m2. Výška hal je 4,2 m. Součástí hal č.3 a č.4 je zděná, zateplená kancelář.

 

 • Nemovitosti jsou vhodné k výrobě nebo skladování. Jedná se o nepodsklepenou, zděnou stavbu s izolovanou sedlovou střechou, pokrytou plechem. Parkování je možné na přilehlém pozemku (manipulační plocha). Pozemky jsou přístupné z veřejné, asfaltové komunikace.

 

 • Haly mají přívod elektřiny a vody. Přívod plynu se nachází na hranici pozemku. Základ hal je betonový, je odizolovaná, betonová podlaha, zděná konstrukce a zateplená sedlová střecha s dřevěným podbitím, pokrytá plechem. Haly byly postaveny v roce 1995. Součástí prodeje je pozemek parcelní číslo 403/6 o výměře 15.879 m2, na kterém se nachází vysoké napětí 22 KV s možností realizace FVE. Nemovitost se nabízí k prodeji jako celek, v případě více zájemců je možné prodat jednotlivé haly s pozemky samostatně, v tomto případě však bude potřeba na vlastních pozemcích dořešit případnou přístupovou komunikaci, elektřinu a vytápění.

 

 • V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

 

Zaujala Vás tato nemovitost stejně jako mě?!

Zavolejte mi 777 055 375 !

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Doporučujeme shlédnout Videoprohlídku

Fotogalerie

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Parametry

 • Číslo nabídky:

  345135

 • Plocha užitná:

  2210

 • Kategorie:

  Komerční objekty

 • Typ:

  Prodej

 • Jednotka:

  za nemovitost

 • Stav objektu:

  velmi dobrý

 • Budova:

  montovaná

Lokalita

Obec Lesná (do roku 1946 Liliendorf, německy Liliendorf) se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, 4 km severovýchodně od Vranova nad Dyjí, poblíž prameniště Klaperova potoka. Nachází se na území bývalého vranovského panství a byla jeho nejvýše položenou vesnicí, ale zároveň i nejmladší. Žije zde 252 obyvatel.

Dějiny[editovat | editovat zdroj]

Obec nemá dlouhou historii, založena byla teprve roku 1794. Poslední majitel vranovského panství z rodu Althanů, hrabě Michal Jan Josef z Althanu se zadlužil, takže dne 22. ledna 1793 byl Vranov v konkurzu prodán. Český zemský advokát Josef Hilgartner z Lilienbornu, který se stal novým majitelem, nechal hned v následujícím roce vykácet část lesa zvaného Langekammer (Dlouhá komora), poblíž staré cesty z Vranova do Znojma, mezi Onšovem a Vracovicemi. Takto získaná půda byla rozdělena na stejné díly a ty pak byly prodávány zájemcům. Nová obec dostala název po svém zakladateli – Liliendorf, český ekvivalent neměla. První obyvatelé patřili do chudých nemajetných vrstev. Byli to především pláteníci, bednáři, sedláčtí pacholci, dřevorubci a dělníci za denní mzdu. V roce 1798 čítala ves již 82 domků. Obživu kromě políček obstarávala zejména místní panská pila.

Image
Image
Image

Kontaktní formulář