Prodej chaty, 22 m2, Černá Hora
Nedostupné, nevolat

Černá Hora

V výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme ke koupi krásnou chatu o velikosti 22m2, na ploše 1447 m2, nachází se v chatové oblasti městyse Černá Hora za obecním koupalištěm.
Na mírně svažitém terénu se nachází kromě samotné chaty, dvě kůlny na nářadí, dva skleníky na zeleninu, několik ovocných stromů, dále je na pozemku vlastní studna, zajišťující vodu po celý rok, do chaty je zavedená elektřina a rozvedená po celém pozemku a zavedené jsou i dvě zásuvky na 380V.
Chata je podsklepená, přes verandu se vchází do obytného prostoru s kuchyňkou a v podkroví je ložnice. Z venkovní strany se nachází WC.
Chata i místo zajišťuje ten správný prostor pro relax a odpočinek nebo pro fyzický rozvoj zahrádkářských dovednosti.

Městys Černá Hora zajišťuje veškerou občanskou vybavenost. Restaurace, pizzerie, obchody s potravinami, obchod s domácími potřeby, pošta, sportovní středisko, wellness, autobusové spojení s Brnem i všemi okolními směry.
Pokud Vás nemovitost zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat a domluvit prohlídku.


Prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jími zvolených kritérií.

Číslo nabídky:307681Plocha užitná:22
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.