Prodej rodinného domu, 315 m2, Branišovice
Nedostupné, nevolat

Branišovice

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme dům v Jihomoravské obci Branišovice, která se nachází hned vedle Pohořelic skýtá krásný výhled na Pálavu a zároveň s dojezdem 20 min do centra Brna, aniž byste projížděli jakoukoliv jinou obci, tím se stává velice lukrativním místem pro bydlení.

Dům se nachází na pozemku o zastavěné ploše 315m2, je obydlený ale určený k další rekonstrukci. K domu náleží zahrada o velikosti 400m2, Garáž, která byla vypořádána s obcí, je již také součásti nemovitosti.

Dispozice domu je 3+1 s možnosti půdní vestavby, v domě se nachází koupelna s toaletou, potravinová spíš, a na dvoře dílna a zahradní místnost. Na zahradě je několik ovocných stromu a keřů.

Možnosti jak si upravit nemovitost dle vlastních představ je mnoho, záleží na vkusu a přání budoucího vlastníka.

Pokud Vás dům zaujal, tak neváhejte kontaktovat makléře nemovitosti pro více informací a domluvit si prohlídku.

Číslo nabídky:319595Plocha užitná:315
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:septik, jímka
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:smíšená

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.