Prodej chaty, 43 m2, Rozdrojovice
Nedostupné, nevolat

Rozdrojovice

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízím ke koupi chatu s překrásným výhledem na okolí brněnské přehrady v obci Rozdrojovice. Chata se nachází v chatové oblasti se zajištěnými dvěmi parkovacími stání. Chata o zastavěné ploše 43 m2 na pozemku 493m2 má dispozici 3+1, větší obývací pokoj menší ložnice, ložnice v podkroví, kuchyňka, WC, předsíň.
Na parcele se nachází dva sklepy. Základy pro skleník, který byl kolaudovaný v roce 1989. Nemovitost má svoji vlastní vydatnou studnu, ale také možnost připojit se na obecní vodovod, který je na hranici pozemku s vydaným Územním souhlasem k umístění stavby - vodovodní přípojka. Chata je připojena na obecní kanalizaci.

K chatě je k dispozici projekt pro novostavbu, který se může stát právě pro Vás skvělým místem pro život.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře a domluvit si prohlídku.

Číslo nabídky:325723Plocha užitná:43
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.