Prodej bytu 2+1, 49 m2, Blansko
Nedostupné, nevolat

Blansko

Ve výhradním zastoupení majitelů bychom Vám rádi nabídli ke koupi byt v osobní vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 49m2,

Byt se nachází na ulici Sadová v centru města k bytu náleží nadstandardní sklep o výměře 6,5 m2.

Byt prošel před několika lety rekonstrukci rozvodů vody, elektrických rozvodů a nové topení včetně kotle. Vše je plně funkční ale budoucí rekonstrukci koupelny či kuchyně si může každý zařídit dle svých představ.

Byt je ihned obyvatelný, nebo vhodný jako investice s dobrou dostupnosti ke všemu občanskému vybavení města Blanska. Před domem je klidný dvorek ke společnému užívání.

Pokud takovou nemovitost právě hledáte, tak neváhejte kontaktovat makléře nemovitosti a domluvit si prohlídku. Majitelé si vyhrazují právo vybrat kupující dle svých kritérii.

Číslo nabídky:346706Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Podkategorie:

2+1

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.