Pronájem prostoru kanceláří, 28,6 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bohunice

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o výměře 13,8m2, a 14,6m2, v budově showroomu Ford Rašíno. Kanceláře jsou průchozí, takže nelze rozdělit. Ke kancelářím je možno užívat 5 parkovacích míst na parkovišti areálu.

Kanceláře se nachází v 1. patře budovy bez výtahu.

Jedná se o spojené 2 kanceláře, které jsou vybaveny nábytkem (viz foto). K dispozici jsou sociální zařízení a společná kuchyňka. Dle dohody je možnost užívat společnou tiskárnu.

Ulice Jihlavská nabízí také velmi dobrou dopravní dostupnost veřejnou dopravou.

Pro více info a pro cenu volejte makléře.

Číslo nabídky:356328Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2
Jednotka:za měsícStav objektu:dobrý
Budova:smíšená

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.