Pronájem bytu 2+1, 50 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Žabovřesky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím možnost pronájmu krásného bytu na Náměstí Svornosti v brněnské části Žabovřesky. Byt má dispozici 2+1, dvě lodžie a sklep, užitná plocha 63,1 m2. Byt se nachází ve 3. patře čtyř podlažního panelového domu s výtahem. Byt je nevybavený, v původním zachovalém stavu s kuchyňskou linkou a sporákem. Domácí mazlíčci po domluvě a konzultaci s majiteli. Spojení pomocí MHD je v blízkosti domu a to trolejbusem. V blízkosti se nachází OC Perla, Byt je k nastěhování ihned. Nájemné: 12.500,-kč + 7800,-kč energie (teplo, voda, plyn, elektřina) Kauce: 1x měsíční nájemné ve výši 20300,-kč + Provize RK. Majitel si vyhrazuje právo, vybrat konečného zájemce na základě jím zvolených kritérií. Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte makléře.

Číslo nabídky:359556Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4Podkategorie:

2+1

Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceStav objektu:dobrý
Budova:panelováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.