Prodej bytu 3+kk, 68,6 m2, Modřice
Nedostupné, nevolat

Modřice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 3+kk na ul. Sadova, v Brně Modřících.

Bytová jednotka se nachází ve vyvýšeném 1. patře třípodlažního cihlového domu po částečné revitalizaci, dokončení revitalizace konkrétně dokončení zateplení a vytvoření lodžie proběhne v roce 2023.
Před domém je krásný travnatý park, zasazuje tak dům do klidné části plné zeleně

Bytová jednotka kompletně a vkusně zrekonstruovaná a nabízí příjemné bydlení.

Za bytovými dveřmi je prostorné zádveří s velice praktickým úložným prostorem a se vstupem do obývací části s kuchyňským koutem

Odtud se vchází do obou pokojů, z jednoho pokoje směřovaného na západ je vchod na balkón, který bude v rámci dokončení revitalizace předělán na lodžii.
Koupelna nabízí sprchový kout a toaleta je umístěna samostatně.
Ohřev vody i topení zajišťuje vlastní plynový kotel. Celkové nálady na bydlení včetně budoucí dokončené revitalizace a záloh na elektřinu a plyn je 5 250Kč.

K bytové jednotce náleží sklep o výměře 1,2 m2, a společné prostory.

Město Modřice se nachází v samé blízkosti Brna, a nabízí zcela kompletní občanskou vybavenost, je zde na pojení na cyklostezky a možnost klidného bydlení s dobrou dostupnosti do Brna.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:361843Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Podkategorie:

3 + kk

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.