Prodej rodinného domu, 220 m2, Černá Hora
Nedostupné, nevolat

Černá Hora

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme rodinný dům určený k rekonstrukci ve velice klidné části městyse Černá Hora na ulici Žernovská. V blízkosti se nachází základní škola, autobusová zastávka, sportovní centrum a kousek od centra obce.

Celá nemovitost se skládá z domu, kůlny a garáže, k tomu je zahrada se samostatným příjezdem, což nabízí mnoho dalších možnosti využití. Na zahradě se nachází několik ovocných stromů.

Dům je částečně podsklepený několika oddělenými místnostmi a také půdní prostor nabízí mnoho možnosti půdní vestavby dle vašich představ. Současná dispozice domu je 3+1 s koupelnou a samostatnou toaletou. Je přiložena také vizualizace, jak by mohlo vypadat krásné bydlení v rekonstruované nemovitosti. Možnosti přestavby je jistě vícero, dle požadavku a potřeb každého.


Černá hora je vskutku nádherné místo pro život s vyhlášenou a kvalitní základní školou, mateřskou školou, rodinným centrem, dále wellness a mnohými sportovními a vzdělávacími kroužky.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:362575Plocha užitná:220
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:cihlová

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.