Pronájem bytu 3+1, 64 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Žabovřesky

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3 + 1 v osobním vlastnictví. Byt se nachází v části obce Žabovřesky, na adrese Ulice Ostrá, v obci Brno v okrese Brno-město. Druh objektu je cihlový a stav objektu je velmi dobrý. Byt není vybaven. Nachází se na 2. podlaží 2-podlažního objektu a má podlahovou plochu 64m². K dispozici je také balkon o ploše 12m². V okolí najdete kompletní síť obchodů a služeb, školu, školku, zdravotnická zařízení, poštu a supermarket. Odpad je řešen kanalizací, přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem a přívod plynu je řešen plynovodem.
Byt je vhodný pro jednu osobu maximálně dvě. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle vlastních kritérii. K nastěhování od 1.7. Cena nájmu je i s energiemi a všemi poplatky + kauce a provize RK
Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Číslo nabídky:365501Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Podkategorie:

3 + 1

Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:dobrý
Topení:lokální plynovéBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.