Pronájem obchodního prostoru, 30 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Židenice

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zrekonstruovaný prostor pro Bistro (původně Kebab) na rohu Ulice Táborská a Otakara Ševčíká. Prostot pro Bistro využit nakonec nebyl jde ho předělat na obchodní prostor. Prostor se skládá z prodejní části 18m2, k tomu zázemí a výroba 10m2, toaleta 2m2. Hned vedle tramvajové a autobusové zastávky Otakara Ševčíka.
Za příznivou cenu 9 500Kč/měsíc + 500Kč zálohy na vodu a elektřina společných prostor. Elektřina vlastního obchodního prostoru bude převedena na nájemce. K tomu 10 000Kč Vratná kauce + provize RK.

K obchodnímu prostoru budou k využití sdílené toalety, které v současné době prochází rekonstrukcí, takže budou zcela nové.

Pokud takový prostor hledáte, tak neváhejte kontaktovat makléře nemovitosti a domluvit prohlídku.

Číslo nabídky:371313Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.