Prodej zahrady, 1728 m2, Letovice
Nedostupné, nevolat

Letovice

Ve výhradním zastoupení majitelů, Vám nabízíme ke koupi krásný a zajímavý pozemek o výměře 1728m2. Pozemek je oplocený s několika ovocnými stromy. Pozemek je vedený jako trvalý travní porost a je možné jej využít jako zahradu. Pozemek je mírně svažitý lze na něm postavit mobileheim nebo jinak využít pro rekreaci.
Dolní Smržov leží 5,5km od Letovic okres Blansko kolem potoka Zavadilky v krásné krajinné scenérii.
Pokud hledáte pozemek k investici či jinému využití s potenciálem tak neváhejte kontaktovat makléře pro více informací.

Číslo nabídky:376517Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.