RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Zjistěte možnosti financování a bydlete ve vlastním

Jenže – jak své vlastní bydlení získat, když nemovitosti jsou tak drahé? Nejsou. Úrokové sazby hypoték jsou v současnosti na svém historickém minimu. Možná byste za splácení své nemovitosti platili mnohem méně než nyní za nájem.

 

Kde sehnat peníze?

Velice důležitá otázka se týká financí. Mnoho lidí si chce koupit dům, ale nemá vůbec přehled o svých možnostech při financování nákupu nemovitosti. Je nejvhodnější čas na jejich zjištění – nyní je nejvhodnější období pro hypotéky – v současné době jsou úrokové sazby hypoték na historickém minimu (hypotéky startují na sazbě 1,69 % p. a.) a je velmi výhodné si hypotéku vzít.

KDO MI PORADÍ:

BANKY?

Nepochybujeme o tom, že banky na pozicích hypotečních poradců zaměstnávají odborníky. Jednoznačně se ale jedná o odborníky na produkty a procesy té které konkrétní banky. Nedá se očekávat, že zaměstnanec banky upozorní klienta na výhodnou akci konkurence. Nemůžeme to bankovním poradcům mít za zlé. Jsou zaměstnanci jedné banky – a ta je neplatí za doporučování konkurence. A banky si navzájem své postupy nesdělují, takže zaměstnanec banky ani nemůže mít podrobný přehled o tom, co konkurence nabízí či umožňuje.

FINANČNÍ PORADCE?

Finanční poradci mají ambici radit v celé šíři finančních potřeb – od investic, životních pojistek až po hypotéky. Bohužel ale hypotéka je natolik složitý a specifický produkt, že jej finanční poradci obvykle znají pouze okrajově, nesoustředí se na možnosti výhodných kombinací a nemají takové možnosti zajištění výhodných slev, poplatků či nestandardních podmínek.

HYPOTEČNÍ MAKLÉŘ!

Úzká specializace na hypotéky, perfektní znalost trhu, přehled o všech hypotečních akcích, přesné posouzení situace klienta a kompletní zajištění optimální varianty pro klienta až po dohled nad bezproblémovým čerpáním hypotéky. Hypoteční makléř představuje vysokou hodnotu i pro realitní partnery, kteří jsou přímo závislí na výsledku procesu získání a především čerpání hypotéky svých klientů. Hypoteční makléř řeší podmínky vaší hypotéky komplexně:

  • Zprostředkuje nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu

  • Minimalizuje poplatky související s vyřízením hypotéky

  • Poradí, jaké vybrat pojištění pro případ neschopnosti splácet

  • Zůstává s vámi po celou dobu čerpání a splácení hypotéky

  • Služby hypotečních makléřů jsou zdarma

možnosti financování a hypotéka bydlení

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.