RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Nákup bytu, jeho rekonstrukce a prodej se ziskem

Investice do nemovitostí je celkem běžná věc. Ceny nemovitostí dlouhodobě rostou, takže prakticky nemůžete šlápnout vedle. Sice se musíte o nemovitost starat, řešit nájemníky a opravy, ale vyplatí se to. Další variantou je vybírat si pro investice byty před rekonstrukcí, opravit je a prodávat se ziskem. To už není jen investice, ale regulérní práce, které je potřeba se naplno věnovat. Aby se to vyplatilo, musíte nemovitost hlavně dobře nakoupit.

Rekonstrukci bytu můžete provádět sami, ale k tomu potřebujete čas, peníze a hlavně schopnosti stavebníka. Druhou variantou je rekonstrukci jen organizovat, což vám sice nepřinese takový zisk, ale zase rekonstrukcí nestrávíte tolik času. Když je byt připraven k prodeji, je potřeba jej výhodně prodat. Když si spočítáte, že na celé akci slušně vyděláte, je to zajímavá investice a práce v jednom.

Práce pro šikovné stavebníky

Když je někdo zručný a šikovný, a troufne si na kompletní rekonstrukci bytu svépomocí, může se nakupováním, opravami a následným prodejem dlouhodobě slušně živit. Takové podnikání potřebuje na začátek investice, ale pak už to jede. Děláte sami na sebe, práci můžete prokládat prací na jiných projektech, a ke svému rekonstruovanému bytu se můžete vracet, když máte volno. Je to svobodná práce, kde si budete všechno organizovat sami.

Vyplatí se spolupráce s makléřem

Když takto nakupujete a prodáváte nemovitosti, stěžejní je spolupracovat s dobrým makléřem. Takový makléř vás bude informovat, když se objeví zajímavý byt podle vašich představ, na druhé straně vám také pomůže opravený byt rychle prodat za maximální cenu. Taková dlouhodobá spolupráce je super výhodná pro obě strany. A věřte tomu, že rozdíly ve vašem zisku se mohou díky schopnému makléři zvýšit o desetitisíce i statisíce korun na jednom bytu. A to už jsou pěkné peníze!

4.8.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní kancelář křenová 40 brno město

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.