RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Nákup bytu na pronájem přes AirBnB

Určitě znáte AirBnb. Je to webová služba, která zprostředkovává pronájem hlavně krátkodobého ubytování. Nahrazuje hotely, hostely a další druhy ubytování. Jednoduše si přes web vyberete byt, pokoj, apartmán, dům nebo jiné místo v daném městě, rezervujete si termín, zaplatíte kartou a máte ubytování objednáno. Na druhé straně je tady možnost vlastní nemovitost přes AirBnB pronajímat. To se vyplatí hlavně v turisticky atraktivních místech.

AirBnB místo klasického pronájmu

V dnešní době je stále častější, že lidé kupují byty v atraktivních lokalitách jako investici. Místo klasického pronájmu pak volí nabídku bytu přes AirBnB. V některých oblastech (Praha, Brno, Olomouc, Český Krumlov apod.) se to rozhodně vyplatí. S takovým bytem sice máte více práce, ale vydělává vám mnohem více než běžný pronájem. Navíc zde nejsou žádné smlouvy a závazky z vaší strany, byt můžete kdykoliv z nabídky AirBnB stáhnout a využívat jej jinak.

Jak by měl byt pro AirBnB vypadat

Základem je vhodná lokalita, kam lidé rádi jezdí. Dalším kritériem při výběru je velikost bytu. Samozřejmostí musí být spolehlivé internetové připojení a vhodné vybavení bytu. Pronajímají se nejen celé byty, ale dá se pronajmout třeba jen jeden pokoj, nebo třeba zahrada ke stanování. Když však budete kupovat byt s tím, že jej chcete pronajímat přes AirBnB, myslete hlavně na lokalitu. Ubytování hledají jednotlivci i celé rodiny, takže se uživí malé i velké byty.

Spolupráce s realitní kanceláří

Když chcete koupit byt v dané oblasti, oslovte realitní kancelář, která vám pomůže s výběrem a celým procesem nákupu bytu vás bezpečně provede. Poradí vám a pomůže vyřídit veškerou byrokracii. Realitka vám pomůže nový byt i profesionálně nafotit tak, aby byl lákavý pro budoucí hosty, kteří budou váš byt přes AirBnB využívat.

4.6.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Airbnb pronájem bytu nákup remax

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.