RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Nemovitost je tradiční uchovatel hodnoty

Lidé investují různě. Do akcií, do dluhopisů, do podílových fondů, do zlata, do kryptoměn, do vlastní firmy atd. Možností je spousta. Investice do nemovitostí patří k velmi oblíbeným hlavně v takové době, jakou nám přineslo koronavirové období. Nemovitosti jsou totiž tradičním uchovatelem hodnoty jak v době konjunktury, tak především v době krize.

Nemovitosti jsou opravdu stabilní investice, kterou můžete využívat, můžete si na ni takříkajíc sáhnout. V posledních dvou letech letí ceny nemovitostí nahoru právě kvůli tomu, že se lidé obávají inflace a celkové ekonomické krize. V době pandemie výrazně vzrostla poptávka po nemovitostech nejen v České republice, ale prakticky po celé Evropě. Ale trh s nemovitostmi zůstává nadále stabilní.

V nemovitosti můžete bydlet nebo ji pronajímat

Výhodou nemovitostí oproti jiným investicím je skutečnost, že v ní můžete i sami bydlet nebo ji využívat třeba k rekreaci. Samozřejmě ji můžete výhodně pronajímat, ale kdykoliv ji můžete začít sami využívat. Navíc je nemovitost skvělá v tom, že ji můžete jednoho dne předat svým dětem, které tak mají něco hmatatelného do začátku. Jestli se tam nastěhují, budou nemovitost rekonstruovat, pronajímat nebo ji prodají, to už záleží jen na nich. Ale vy jim předáte trvalou hodnotu.

Uvažujete o koupi nemovitosti? Ať už chcete investovat do bytu, rodinného domu, kanceláře nebo jiné nemovitosti, určitě se vyplatí spolupracovat se zkušeným makléřem nebo realitní kanceláří, která bude stát na vaší straně a celým nákupem vás bezpečně provede.

30.10.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.