Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme samostatně stojící, jednopodlažní rodinný dům 3+1 s garáží a relaxační i užitkovou zahradou v malebné obci Těmice u Hodonína.

Cihlový dům zdobí předzahrádka, stojí v klidné části obce a prošel velice zdařilou, kompletní rekonstrukcí.

Za vstupními dveřmi je zádveří se vstupem do vzdušného a světlého obývacího pokoje s krbem, francouzským oknem do zahrady a s otevřeným vstupem do velké kuchyně s jídelnou.

Z obývacího pokoje se dále dostaneme do ložnice nebo do krásně prosluněné chodby, která nabízí vstup do dalšího pokoje s šatnou a na samém konci i vstup do koupelny s toaletou.

Okna najdeme v každé místnosti a díky dispozičnímu řešení jsou všechny pokoje neprůchozí.

Relaxační zahrada Vám poskytne oázu klidu i soukromí. Najdeme zde zapuštěný bazén, posezení pod markýzou, udírnu, ale i dvorní křídlo domu, ve kterém je velice praktická zahradní místnost, dílna i místnost se vstupem na půdu.
Na relaxační zahradu navazuje oplocená užitková zahrada s ovocnými stromy a bočním vjezdem. Hospodařit můžete i na dále navazující orné půdě o výměře 3 031 m2.

Dům je z 1/3 podsklepený a disponuje i garáží s el. vraty na dálkové ovládání.

O teplo domova i ohřev vody se stará plynový kotel napojený na ústřední topení. Nemovitost je napojená na všechny IS, ale mimo jiného zde najdeme i vlastní studnu.

Překrásná obec Těmice nabízí, dětská hřiště, mateřskou školku, pohostinství, obchod, koupaliště, sportovní areál a velké množství volnočasových aktivit pro děti i dospělé.

V této chvíli probíhá zpracování PENB, proto než-li bude vyhotoven, uvádíme ze zákona tř."G" . 

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
_DSC3799.jpg
_DSC3775.jpg
_DSC3782.jpg
_DSC3792.jpg
Půdorys.jpg