Toužíte po svém vlastním kousku ráje, kde budete mít svobodu stavět svůj vysněný domov podle svých představ? Pak neváhejte a podívejte se na náš úchvatný stavební pozemek, který Vám nabízí neopakovatelnou příležitost.

Náš pozemek č. 720/14 o rozloze 1104 m2 se nachází v klidné a tiché obci Stará Huť na úpatí Brd, jen pár kilometrů od Dobříše. Můžete si užívat krásný výhled do okolní přírody a klidu, který Vám umožní užít si život podle Vašich představ.

Tento pozemek má maximální zastavitelnost až 30%, což Vám umožní mít dostatek prostoru pro stavbu Vašeho snu. Maximální výška zástavby je dvě nadzemní podlaží a podkroví, a to s maximální výškou hřebene 10 metrů.

Přípojka na elektřinu, plyn, vodovod a veřejnou splaškovou kanalizaci je již na hranici pozemku, takže Vaše budoucí bydlení bude snadné a pohodlné. Tento pozemek je ideální pro ty, kteří hledají klidné místo k bydlení, ale zároveň chtějí mít všechny potřebné služby a vybavenost v dosahu.

A nezapomeňte na to nejlepší - do Prahy se z pozemku dostanete za pouhých 20 minut! Pokud máte zájem o tento skvělý pozemek, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni Vám poskytnout další informace a odpovědět na všechny Vaše otázky.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno