Nabízím k podnájmu plně vybavený, uzamykatelný a neprůchozí pokoj pro 1 osobu o rozloze 12 m2 v bytě 3 + 1 na adrese Štichova v Praze - Hájích, klidné lokalitě se zelení. Pokoj je orientovaný na východ s výhledem do ulice Štichova, má plovoucí podlahu, velké dělené plastové okno a je plně zařízený nábytkem, jde o spolubydlení maximálně 3 osob v samostatných pokojích.

Samotná bytová jednotka je po rekonstrukci a nachází se v nejvyšším patře panelového domu s novým výtahem. Za vstupními dveřmi je prostorná chodba s komorou a samostatnými vstupy do koupelny, na samostatnou toaletu, do dvou neprůchozích pokojů, obývacího pokoje s balkónem a kuchyně.

Ke společnému užití je plně vybavená nově rekonstruovaná kuchyně s myčkou na nádobí, lednicí s mrazákem, sporákem a troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a veškerým nádobím, v části kuchyně jídelní stůl s výhledem do vnitrobloku plného stromů. Mezi pokojem a kuchyní je nově zrekonstruované jádro s koupelnou, v ní najdete vanu se zástěnou, umyvadlo s osvětleným zrcadlem, odkládací police na toaletní potřeby, pračku. WC je samostatné.

Dopravní dostupnost je vynikající díky 250 m vzdálené autobusové zastávce s téměř 20 denními i nočními linkami, konečná stanice metra C Háje je přes park necelých 600 metrů od bytu. V místě nejsou zavedeny parkovací zóny, parkování je všude okolo domu. V blízkém okolí bytu se nachází kompletní občanská vybavenost - 3 supermarkety, pošta, banka, lékárna, drogerie a další. Panelový dům stojí okraji zástavby s navazujícími lesy, rybníky, bonusem je nedaleká vodní nádrží Hostivař s možností mnoha volnočasových aktivit. Již asi 150 metrů od domu můžete pravidelně sportovat v přírodě.

Jedná se o ideální nabídku pro ty, kteří hledají příjemné, čisté a klidné místo s dostatkem soukromí.

Majitel preferuje nekuřáky a bez domácích zvířat.

Nájem činí včetně energií a služeb, včetně vysokorychlostního wifi internetu 7.000,- Kč měsíčně. Kauce jako jistina je ve výši 1 nájmu, tedy 7.000,- Kč.
Rezervační poplatek je 7.000,- Kč včetně DPH.

Pokoj je k dispozici ihned. Předem je nutno dohodnout prohlídku telefonicky vzhledem k nepravidelným pracovním směnám nájemce.

K dispozici není energetický štítek, proto uvádíme hodnotu G, což neznamená, že byt do této třídy spadá.

Nájemce si vyhrazuje právo vybrat podnájemníka na základě jím zvolených kritérií.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1364496.jpg
1364497.jpg
1364498.jpg
1364499.jpg
1364500.jpg