Chcete si postavit vlastní bydlení nebo podnikání v příjemném prostředí, s občanskou vybaveností v blízkosti a navíc nedaleko od centra Brna?
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velmi pěkný zasíťovaný stavební pozemek v klidné ulici Brněnky. Pozemek je rovinatý a vedou k němu všechny inženýrské sítě. Elektřina, přípojka splaškové kanalizace a zprovozněná přípojka vody s vodoměrnou šachtou se nachází na pozemku. Vedení plynu je v přístupové komunikaci před pozemkem. Uliční šířka pozemku činí 11 m a sousední pozemky nejsou zastavěné. K pozemku se pohodlně dostanete po nově zbudované příjezdové komunikaci. JV orientace pozemku vám zajistí dostatek slunce po celý rok.
Pozemek má velký potenciál, spadá do plochy všeobecného bydlení a dle platného územního plánu lze využít pro:
1) stavbu pro bydlení – např. stavbu rodinného domu nebo domu s více bytovými jednotkami (malého bytového domu)

2) stavbu pro bydlení v kombinaci s podnikáním – součástí budovy mohou být obchody, provozovny nerušících služeb, provozovny veřejného stravování či zařízení administrativy

3) stavbu monofunkčního objektu – např. zdravotnické zařízení, zařízení pro kulturní, školské, církevní a sportovní účely

Index podlažní plochy (IPP) je 0,5 a pro jednopodlažní dům činí 330 m2. U stavby je přípustné zbudovat podzemní podlaží, podzemní garáže a obytné podkroví, které se nezapočítávají do IPP. V návrhu nového územního plánu města Brna se využití pozemku nemění (stavba nebude omezena indexem podlažní plochy, ale výšková úroveň zástavby je stanovena na 3–10 m).

V městské části Slatina najdete kompletní občanskou vybavenost (obchody, pošta, MŠ, ZŠ, lékař, restaurace, sportoviště). Do centra Brna se pohodlně dostanete autem či hromadnou dopravou za 15 minut. Zastávka autobusu je pouhých 200 m od pozemku. Pro vzdálenější cesty se vám bude hodit rychlé napojení na dálnici D1. K relaxačním či objevitelským procházkám můžete zavítat do nedaleké archeologicky významné přírodní památky Stránská skála.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat, doporučuji osobní prohlídku.
Zdarma vám zajistím financování s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
1482548.jpg
1482542.jpg
1482549.jpg
1482550.jpg
1482551.jpg
1482552.jpg
1482553.jpg
1482554.jpg
1482555.jpg
1482556.png