Nabízíme pozemek o velikosti 433 m2 v nově budované chatové zóně - Dobrá voda v Horní plané u Lipenské přehrady. V okolí jsou vystavěné nové modřínové chaty v souladu s přírodou - cena jednotlivých novostaveb v místě je cca 8 mil.

Přes pozemek vede elektrické vedení, jehož ochranné pásmo nedovoluje výstavbu rekreační chaty. V rozích pozemku je možné se souhlasem úřadu stavět stavbu vedlejší jen jako doplňkovou stavbu ke stavbě hlavní. Vedení je dle EGD možné v budoucnu nechat přeložit a v tom případě je pozemek zastavitelný rekreační chatou - přeložka vychází cca na 1.500.000,- Kč.

K pozemku je přivedená elektřina vč. Elektropilířku, vodu je možné řešit vrtem (podzemní vody jsou v lokalitě), odpadní vody je možné řešit vyvážecí jímkou.

K pozemku vede obecní zpevněná komunikace.

Z pozemku jsou krásné hluboké výhledy na lipenské jezero, lesy, pohoří.
Expozičně jde o jižní svah.

Pozemek se nachází v klidné lokalitě přímo u lesa, lesoparku a poutního místa zvaného na Dobré vodě.

K Lipnu, k cyklostezce, hornoplánské rozhledně i do centra Horní Plané je to cca 10 minut pěšky.

Pro více informací mne kontaktujte.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek