Dovoluji si Vám nabídnout prodej pozemku 130 m2 v Praze 10 Strašnicích, v ulice Ve stínu.
Momentálně se na pozemku se nachází plně funkční nebytový prostor zkolaudovaný pro prodej potravinářského průmyslu.
Pozemek se nachází ve stabilizovaném území, v samém centru Strašnic. Územní plán hlavního města Prahy definuje pro nabízený pozemek funkční využití OV – všeobecné obytné bez kódu míry využití území, které umožňuje zejména vybudování ploch pro umístění stavby pro bydlení, byty v nebytových domech, mimoškolní zařízení pro děti a mládež, školy, školská a ostatní vzdělávací zařízení, kulturní zařízení, církevní zařízení, zdravotnická zařízení, zařízení sociálních služeb, malá ubytovací zařízení, drobná nerušící výroba a služby, veterinární zařízení a administravitu v rámci staveb pro bydlení, sportovní zařízení, obchodní zařízení s celkovou hrubou podlažní plochou nepřevyšující 2.000 m2, zařízení veřejného stravování.
Soused souhlasí s případnou výstavbou do vyšších pater včetně maximální zastavěnosti pozemku!
Obchod je určen pro prodej potravinářského zboží, momentálně maso - uzenina s 25.letou historií - monžo ihned provozovat. MOŽNOST PRONAJMUTÍ STÁVAJÍCÍMU PROVOZOVATELI!
Součástí prodeje jsou dva chladící boxy, dvě přístěnné lednice, 10m chladící pul, veškeré řeznické zařízení pro provozování obchodu, vše nerez + vstupní dveře na fotobuňku.
Celá provozovna je klimatizována.
IS: vodovod, kanalizace, elektřina, plyn.
Výborná dopravní dostupnost - 400 m "M" Strašnická, TRAM - 50 m.
V místě kompletní občanská vybavenost včetně služeb. 5 minut OC Eden.
Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Vizualizace jsou obecně možné, jedná se o stavbu dle Územního plánu hl. m. Prahy ve stabilizovaném území, kde by se mělo jednat o stavbu „v místě obvyklou“, nepřevyšující okolní zástavbu apod.
Záměr bude vyžadovat projednání společného (územního a stavebního) povolení. K žádosti bude třeba doložit projektovou dokumentaci stavby včetně prokázání souladu návrhu s Pražskými stavebními předpisy a souhlasná stanoviska dotčených orgánů, zejména Odboru územního rozvoje MHMP a Odboru památkové péče MHMP.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1624317.jpg
2179404.png
1624319.jpg
1624322.jpg