Rezidenční projekt Al Hambra 1st Avenue je situován v těsné blízkosti centra Hurgády, na ulici El Mamsha, která je nejdelší a zároveň jednou z nejznámějších turistických oblastí v Hurgádě. Na délce téměř 5 km najdete mnoho kaváren, restaurací s mezinárodní kuchyní, hotelů, obchodů a nočních klubů. Cesta z mezinárodního letiště trvá jen 5 minut.

Rezort se buduje na celkové ploše 13,200 m2 zahrnuje rezidenční budovy, velký bazén, zahradu, restaurace, fitness, obchody, služby, wellness, hypermarket a parkoviště. V budově bude k dispozici ostraha 24 hodin denně, recepce, hotelové služby a správa nemovitosti včetně služby pronajímání bytů za jejich majitele. Samozřejmostí jsou výtahy ve všech budovách.

Dokončení druhé fáze projektu, kde se nabízený byt nachází, je plánováno na polovinu roku 2023. Při předání bytu do užívání se bude platit jednorázový poplatek za údržbu rezortu a pláže v celkové výši 39.500 EGP a každý následný rok 5.000 EGP za užívání pláže pro všechny uživatele bytu.

Nabízený byt má započtenou plochu 84 m2 (včetně podílu na společných prostorách, přibl. 20 % ze započtené plochy - skutečná plocha je přibl. 66 m2). Byt má dispozici typu „studio“ s balkonem a nachází se na 2. patře. Z okna je výhled na hlavní bazén projektu.

Byty budou předávány s vybavenou koupelnou, keramickými podlahami, kompletními elektrickými instalacemi, bez nábytku, kuchyňské linky a klimatizace. S vybavením bytů rádi pomůžeme, případně ho můžeme zařídit na klíč.

Majitelé bytů budou mít přístup na soukromou pláž vzdálenou 300 m od rezidence.

Byty lze financovat buď se slevou "cash" - úhrada celé ceny do měsíce od rezervace - v takovém případě je sleva 10 % ze základní ceny.
Splácení je možné 1 až 3 roky bezúročně (bez slevy za cash) a platí se 20 % ceny při uzavření kupní smlouvy (do měsíce od rezervace) a 15 % při převzetí bytu. Po uzavření smlouvy se začne ihned splácet zbytek kupní ceny rozpočítaný podle zvoleného počtu let splácení.

Inzerovaná cena je po slevě za platbu cash, cena při splácení 1 až 3 roky je 64675 EUR.

Na druhém, třetím i čtvrtém patře jsou k dispozici podobné byty, jejichž velikost se pohybuje od 77 m2 do 120 m2 a cena se liší podle podlaží. Například na 2. podlaží je cena za m2 bytu 770 EUR/m2, na 3. patře je cena 794 EUR/m2 a na 4. patře je to 818 EUR/m2..

Prodejem nemovitosti mé služby nekončí. Svým klientům poskytuji pomoc se vším, co by mohli potřebovat. Předám kontakty na místní poskytovatele služeb, pomohu se zařizováním bytu, poskytnu praktické informace - restaurace, obchody, služby, kontakty atd. Pomohu také s řešením daně z nemovitosti, s otevřením bankovního účtu v Egyptě a dalšími záležitostmi. Samozřejmostí jsou právní služby.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno