Termín si prosím dopředu sjednejte u makléřky dané nabídky.
Hledáte opravdu velmi klidné bydlení v čistém a klidném prostředí v blízkosti přírody?
Máme pro Vás nabídku rodinného domu (bytu) o velikosti 65 m2, s vlastní zahrádkou a parkovacím stáním v příjemném prostředí, rodinného a přátelského typu v Brně-Útěchov.
Dispozice domu: vstupní chodba, samostatná toaleta s umyvadlem, úložný prostor pod schody, vstup do obývací místnosti s kuchyňskou linkou (elektrická trouba, plynový sporák, digestoř, lednice s mrazákem), vstup na oplocenou zahrádku (30 m2) - jižní strana, po dřevěném schodišti vstup do patra, kde se nachází dvě samostatné místnosti s vestavěnými skříněmi, dvoulůžko, dětský pokoj kompletně zařízený vč. PC stolu, postel, PC židle) , koupelna s vanou, toaletou, umyvadlovou skříňkou, prostorem na pračku. Dům má vlastní zcela nový plynový kotel a boiler na ohřev vody. Voda obecní. K domu patří privátní a vyhrazené jedno parkovací stání za závorou na DO (zahrnuto v ceně nájmu).
V blízkosti se nachází zastávka MHD. Občanská vybavenost v Soběšicích nebo na Lesné (potraviny, pošta, MŠ, ŽŠ). Dům je nově vymalovaný a čistý. K nastěhování od 1.3.2023
Měsíční nájemné požaduje pronajímatel ve výši 16.800,- + energie (roční vyúčtování dle spotřeby - vodné a stočné 1x za rok, elektřina a plyn se přepisují na nájemce). Pronajímatel vyžaduje vratnou kauci ve výši 30.000,- Kč.
Dům je vhodný pro slušného a pracujícího nájemníka nebo rodinu s dětmi. Majitelka preferuje dlouhodobý pronájem. Pro další informace volejte makléřku nabídky.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1636251.jpeg
1636244.jpeg
1636245.jpeg