Nabídka družstevního bytu v Neratovicích, v Kojetické ulici. Byt 2kk se nachází v nejhornějším, 8. patře dobře udržovaného, špičkově zatepleného panelového domu, díky němuž dosahuje energetickou náročnost třídy "B" tedy "Velmi úsporná".
Byt samotný má celkem 40,88m2, přímo na patře, vedle vchodu do bytu, je ukládací komora o velikosti 1m2 + dole v přízemí klasický sklep, taky s velikostí 1m2. Všechny obytné místnosti mají západní orientaci, takže i díky vysoké pozici, je byt velmi světlý a odpoledne máte slunce v celém bytě.
V zádveří je vstupní chodba ve které jsou vestavěné skříně, vstup do samostatného WC a koupelny se sprchovým koutem, které se přestavbou dají sloučit a tím vytvořit velkou moderní koupelnu. Dále jsou zde samostatné vstupy do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice. Žádná místnost tak není průchozí. Celý byt je v původním stavu - tedy před kompletní rekonstrukcí. Pouze na oknech byli při zateplování namontované nové moderní venkovní žaluzie.
Výhodná cena a výborné dopravní spojení do Prahy jsou vhodnou alternativou Pražským předraženým bytům. Autem je centrum Prahy dostupné už za 25 minut (ve špičce je to častokrát rychleji než z Jižního města) a s MHD jste autobusem (pásmo 2) za 30 min na metru Ládví nebo Letňany.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky prosím volejte nebo pište, rád se s vámi o této zajímavé nabídce pobavím a vše vysvětlím.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1715244.jpg
1715245.jpg