Rádi bychom Vám nabídli novostavbu řadového domu o velikosti 142 m2 v Kaplici, v novém developerském projektu "Slunečný vrch", cca 30 km od Českých Budějovic.

Dispozice domu je 5+kk a nabízí parkovací stání pro dvě auta, oplocenou zahradu a terasu. V přízemí se nachází vstupní předsíň, prostorná kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelna s toaletou. V horním patře jsou tři obytné pokoje (ložnice a 2 dětské pokoje), předsíň a koupelna s toaletou.

Dvoupodlažní dům nabízí dostatek soukromí pro každého člena rodiny, terasu o rozloze 19 m2 a zahradu o rozloze 242 m2 s výhledem na Novohradské hory.

Dům je energeticky úsporný (PENB C) a vytápěn plynovým kondenzačním kotlem s rozvody podlahového topení ve všech podlahových plochách.

Součástí ceny domu jsou podlahové krytiny, vybavení koupelen, obložky a dveře. Výběr interiéru může být přizpůsoben přání kupujícího.

Projekt "Slunečný vrch" nabízí jedinečné bydlení v blízkosti přírody a klidné části města, ale přesto v dosahu kulturního dění. Financování nemovitosti můžeme zajistit a dům si lze rezervovat.

Kaplice je krásné historické město v Jihočeském kraji, které se nachází v blízkosti přírodních parků a biosférické rezervace UNESCO. Město nabízí mnoho kulturních a historických památek. V okolí města se nachází mnoho cyklistických a turistických tras, které vedou přes malebnou krajinu a nabízejí krásné výhledy na hory. Zároveň se nachází jen několik kilometrů od rakouských hranic a rychlá silnice spojuje Kaplici s rakouským městem Linz. Dále Kaplice leží jen asi 30 kilometrů od krajského města České Budějovice, které nabízí široké spektrum služeb, kulturních akcí a turistických atrakcí.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1729988.jpeg