Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízím ke koupi rodinný dům v Bohuslavicích u Kyjova se dvorem. Zahrada, která leží za domem patří městu, dále je tedy možnost jednat o jejím odkupu nebo dlouhodobém pronájmu.

Tento cihlový dům se nachází v centru obce a stojí na pozemku s výměrou 247m2. Aktuálně je dům dispozičně řešen v přízemí dvěma pokoji, kdy první pokoj má výměru 19m2 a druhý je o výměře 17,5m2 oba s výhledem do ulice. Do patra se dostaneme po schodišti. Zde je chodba se vstupem na balkon který má 6m2najdeme zde také vstup na půdu a malou technickou místnost. Patro je dispozičně řešeno jako 2+1. Obývací pokoj má 25m2, ložnice má výměru 26m2. S chodby se dostaneme rovněž do kuchyně která má výhled do klidného dvora a širokého okolí. Užitná plocha tohoto domu je celkem 120 m2.
Ze dvora máme dostupné hospodářské místnosti, ze kterých si zde můžeme vytvořit prostor pro posezení a užívat si tak příjemný čas s přáteli i rodinou. Tato část disponuje další plochou užitnou plochou.
Dům je napojen na elektřinu, vodu i plyn a je zde vlastní studna.


Kousek odtud se nachází mateřská škola, školka, pošta, obchod a také dětské hřiště nebo koupací biotop.
V Bohuslavicích a okolí je také krásná příroda a jistě zde využijete řadu turistických tras i cyklostezek.

Cesta do města vám autem zabere pouhých pár minut. Je zde rovněž možnost cestování vlakem nebo autobusem a také sem jezdí pravidelně i linka městské dopravy a vy i vaše děti tak můžete pohodlně cestovat do Kyjova za minimální náklady.
Své vyžití zde najde jak mladý pár, tak rodina s dětmi nebo vaši prarodiče s vnoučaty.

Neváhejte a domluvte si prohlídku na uvedeném telefonním čísle.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1853230.jpg
1853220.jpg
1853222.jpg