Cena je ovlivněna mírou dostavby, proto neváhejte a dohodněte aktuální stav převzetí! Stavba pokračuje rychlým tempem podle plánu! Aktuální stav se od fotodokumentace může již hodně měnit!

Na parcele si můžete koupit jeden ze dvou zrcadlových domů nebo klidně oba. Nabídka je pestrá.

Profesionální stavební firmou se zkušenostmi z Německa postavená novostavba rodinného domu 4+kk se 3 vzájemně propojenými garážemi a pozemkem na břehu potůčku Salajka?
Projděme si všechny výhody, které vám naše nabídka přináší:
- patrový řadový dům v dispozici 4+kk s přístupem do domu ze silnice a navíc s velikou terasou
- v prvním podzemním podlaží 3 vzájemně propojené garáže, lze využít i jako technické místnosti nebo prostory pro podnikání
- v prvním nadzemním podlaží zádveří, prostorná jídelna s kuchyní
- ve druhém nadzemním podlaží 3 pokoje
- novostavba stavba s příčkami, zateplenou střechou, bez instalací, ale možností individuálního vnitřního řešení
- v současné době hotové osazení oken a dveří, k instalaci připravena krbová vložka
- stavbu lze převzít v dohodnutém stádiu dokončení, kdy bude tomuto stavu i odpovídající cena
- míra dokončení stavby dle dohody
- na hraně pozemku potůček Salajka, poskytující závlahu a konstantní průtok vody
- velmi dobré sousedské vztahy, kde to žije tradicemi, folklórními festivaly, krojovanými oslavami, sady, vinicemi, vinnými sklepy,
- Wikipedie uvádí, že v minulosti byla obec díky těžbě ropy jednou z nejbohatších v České republice, zejména v letech 2000 - 2015 disponovala značnými prostředky dosahujícími několika desítek milionů Kč ročně, které investovala, jak do infrastruktury, tak do sociální oblasti. Novorozencům například darovala 10 tisíc Kč, důchodcům dotovala obědy a do současnosti přispívá kulturním spolkům
- v obci restaurace, škola, školka, zdravotní středisko, bazén, 2 hřiště na fotbal, 3 hřiště pro děti, z toho jedno víceúčelové, dětský soubor Salajka, krojovaná kapela Dambořanka, úchvatná farská zahrada jako oáza odpočinku …., to je jen malý výčet kulturních a společenských možností obce s přibližně 1 500 obyvateli, kde se budete cítit velmi rychle doma.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Věřím, že na osobní prohlídce najdete další benefity tohoto domu a nad projektem dostavby domu společně s majitelem stavební firmy a prodávajícím v jedné osobě společně doladíte i vnitřní uspořádání domu podle vašeho přání. Těším se na setkání s vámi v Dambořicích.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1885009.jpg
1885010.jpg
1885011.jpg
1885012.jpg
1885013.jpg
2258873.jpg
2199403.jpg
2195640.jpg
1885015.jpg