Máme pro Vás příležitost koupě rozlehlého stavebního pozemku o výměře 17 584 m2 v části Děčín-Nebočady. Pozemek je obklopen krásnou přírodou s výhledy na Labské údolí, jehož velkou výhodou je možnost spojení venkovského způsobu života s velmi dobrou dostupností měst Děčín a Ústí nad Labem.

Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinných domů městského a příměstského charakteru. Bližší informace a podklady naleznete v materiálech ke stažení. Dostupné inženýrské sítě jsou umístěny v přilehlé komunikaci (elektrická energie a obecní vodovod). Kanalizaci bude aktuálně nutné řešit vlastní čističkou odpadních vod, plyn v oblasti není k dispozici.

Prodej je případně možný i po částech po zpracování geometrického plánu, jedinou podmínkou je postupný prodej směrem od ulic Vítězná, Skloněná a Okružní.

Veškerou potřebnou občanskou vybavenost jako školy, školky, obchody, restaurace, MHD, sportoviště naleznete v nedalekém Děčíně. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena cca 400 m, železniční stanice 1 km, mateřská škola 400 m a základní škola 3 km. Milovníci cyklistiky jistě ocení nedalekou Labskou cyklostezku.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, stačí vyplnit kontaktní formulář, na základě čehož do emailu obdržíte připravené podklady s bližšími informacemi k pozemku. Budeme se na Vás těšit při osobní prohlídce.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1904496.jpg
1904497.jpg