Buďte vítáni v Jeseníku, v místní části Bukovice, kde příroda, klid a pohoda se snoubí v jedinečné místo–ideální pro váš nový domov či víkendové bydlení.

Při 3D virtuální prohlídce a videoprohlídce se ocitnete přímo v domě a uděláte si představu, zda dům je přesně ta nemovitost, kterou hledáte. Veškeré vybavení je v ceně.

Ve výhrad. zastoupení majitele Vám v tomto podhorském prostředí, v obklopení zeleně, nabízím ke koupi domek, z dřevěných panelů ze smrk. dřeva o dispozici 2+kk s terasou, zahradou a zahradním domkem.

Dům má podlahovou plochu 31 m2, terasa 30 m2, zahradní domek 9 m2, zahrada včetně přilehlého svahu 979 m2.

Tento zateplený, nízkoenergetický, moderní dům s jedním nadzemním podlažím nabízí dokonalé prostředí pro Vás, kteří toužíte po harmonickém a klidném bydlení v blízkosti města Jeseník. Architektonicky je navržen s důrazem na pohodlí a funkčnost, avšak s respektem k okolnímu podhorskému prostředí.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Dispozice domu:
Jednopodlažní, se šikmou sedlovou střechou a s dřevěnou terasou ze sibiřského modřínu, kde si můžete užívat klidu a pohody. Díky kovové konstrukci se závěsy si zde můžete užívat naprostého soukromí a zároveň Vás chrání před sluncem.
Kuchyn. linka je vybavena vestav. troubou, digestoří, mikrovln. troubou, indukční deskou, lednicí s mrazákem. Na soc. zařízení je elektrický bojler, kterým si ohříváte vodu a je zde dostatek místa i na pračku.
V zahrad.domku najdete další úložný prostor pro nábytek, nářadí, kola atd.

Orientační výměra místností v m2:
15,3 pokoj s kuch. koutem
10 pokoj
2,2 předsíň
3,9 koupelna

Stav domu:
Novostavba zkolaudovaná v roce 2022. Postaven je na dvojstupňových základových pásech. Obvod. a vnitřní zdi, podlaha i strop jsou z dřevěných plošných panelů. Jedná se o panely z lepených hranolů ze smrk.o dřeva, vyplněné min. tepelnou izolací. Střešní krytina je z ocelového plechu Satjam Rapid v tmavě šedém provedení.
Okna a dveře jsou plastových profilů s trojitým zasklením. Stěny jsou zatepleny. Parapety, střešní žlaby, svody a oplechování střechy jsou z pozinkovaného plechu s nátěrem tmavě šedé barvy, podlahy jsou dřevěné.
Vytápění:
Elek. přímotopy v každé místnosti, klimatizací.
Parkování:
Přímo na pozemku pro několik aut.

Inženýrské sítě:
Voda – přípojka
Kanalizace – přípojka
Elektřina – přípojka 3x25A

Lokalita/okolí:
Domek stojí v jižní části města Jeseník, v místní části Bukovice na místě bývalé pily, u východního konce ulice Jasná. Toto novodobě přetvořené území je charakterizováno pro podhorské prostředí novodobou zástavbou rodinných domů. Okolí Jeseníku vybízí k relaxaxi a odpočinku. V blízkosti můžete navštívit např. Křížový vrch, Lázně Jeseník, Karlovu Studánku či Velké Losiny, Rejvíz, Paprsek, či si užít výšlapu na Praděd.

Jste okouzleni lokalitou a dispozicí domů? Zavolejte mi a domluvte si svůj čas prohlídky.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1943341.jpg
1943342.jpg
1943343.jpg
1943344.jpg
1943345.jpg
1943346.jpg
1943347.jpg
1943348.jpg
1943349.jpg
1943354.jpg
1943356.jpg
1943357.jpg