Aktualizace listopad 2023 cena 5.000.000,- Kč (v ceně hrubá stavba bez střechy - viz fotogalerie).

Ke koupi nabízím stavební pozemek určený pro výstavbu rodinného domu včetně stavebního povolení. Výměra pozemku je 1044 m2.

Stavba rodinného domu již probíhá. Z tohoto důvodu není v inzerci uvedena cena. Koupi lze řešit v jakékoliv fázi výstavby. Čím dříve, tím větší bude prostor pro případné klientské změny. Součástí galerie jsou fotky z listopadu 2023 (hrubá stavba bez střechy) a také vizualizace případné podoby budoucího domu. Výstavba probíhá zároveň také na vedlejším pozemku (totožný dům).

Pro aktuální informaci ohledně provedených prací a ceny mě prosím kontaktujte na uvedeném tel. čísle/mailu. Na vyžádání rád zašlu také projektovou dokumentaci. Dokončení stavby je v plánu v létě/na podzim 2024.

Pozemek se nachází na nádherném místě v městysu Louňovice pod Blaníkem, doslova pod touto bájnou horou. Městys nedávno dokončil kompletní síťování pozemků v této oblasti. K dispozici je tedy veškerá infrastruktura (připojení na obecní vodovod, kanalizaci i elektřinu). Počítá se rovněž s plynem a připojením k internetu.

Příjezd k pozemku je možný po obecní, nově vyasfaltované komunikaci. Jsou též vybudovány stožáry a lampy veřejného osvětlení.

Louňovice pod Blaníkem nabízejí kompletní občanskou vybavenost: zdravotní středisko (zubař, praktický lékař a logoped), pošta, škola, školka, knihovna, obchod a restaurace.

Pro více informací mě prosím kontaktujte.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
2078510.jpg
2078511.jpg
2078512.jpg
2078513.jpg
2078514.jpg
2078515.jpg